🔴 📸 КП «Ямпільське» замість ТОВ «Водолій БС». Чому селищна рада змінила надавача послуг і чого чекати ямпільчанам

Ямпільська селищна рада розірвала договір з ТОВ «Водолій БС», послуги водопостачання та водовідведення з 1 вересня надаватиме КП «Ямпільське», – відповідне рішення сьогодні ухвалили депутати селищної ради

Селищний голова Ольга Губар говорить, що приватне підприємство, яке до того майже 15 років обслуговувало Ямпіль, з 1 червня самоусунулось від роботи, жодним чином не попередивши місцеву владу.     

«Буквально на початку літа виникла непередбачувана надзвичайна ситуація, коли приватне підприємство, з яким у 2009 році була укладена угода на обслуговування водопровідних і каналізаційних мереж, припинило надавати послугу. Коли ми почали з’ясовувати причину, то виявилось, що у підприємства змінився власник та директор, а працівники були звільнені. Почав різко падати тиск у мережі , у квартирах на третьому, четвертому та п’ятому поверхах люди залишилися без води. Тоді ми разом з депутатами порадилися і прийняли рішення, що ми беремо на себе відповідальність. Наше комунальне підприємство до оформлення всіх документів здійснювало обслуговування каналізаційних і водопровідних мереж».

х2

За словами селищного голови, так як комунальне майно покинули без охорони, а жителі селища ризикували залишитись без водопостачання, було ухвалено рішення змінити надавача послуги.  

«Ми прийняли рішення розірвати угоди з ТОВ «Водолій БС», так як за весь цей період літа ми не змогли достукатися до нового керівника. Всі наші письмові звернення повернулися відповідно до нас без вручення адресату, так як він взагалі відсутній. Від сьогоднішнього дня наше комунальне підприємство буде укладати угоди зі споживачами, щоб з першого вересня повноцінно надавати послугу по водопостачанню та водовідведенню. Після цієї передачі наша громада зможе вкладати кошти у зношені мережі як водопровідні, так і каналізаційні».

Ще раніше відбулись збори співвласників багатоквартирних будинків, які також розірвали договори обслуговування з ТОВ «Водолій БС».  

«Мешканці будинків провели сходки, визначили, що вони хочуть укласти угоду з новим управителем. На сьогоднішній день будинки будуть обслуговуватись управляючою компанією  КП «Ямпільське».

х3

Для цього підприємству Ямпільська селищна рада виділила додаткове фінансування з бюджету.

«Ми збільшили статутний капітал нашому комунальному підприємству для того, щоб на перших порах вони змогли вкластися в підтримку наявних мереж та взяти фахівців, які будуть цим займатися. Аварійні ситуації виникають зараз дуже часто».

Директор КП «Ямпільське» Ігор Небеський говорить, що підприємство готове до нового виклику. Зараз там готуються розширити штат, щоб працевлаштувати компетентних фахівців.

«До цього часу наше комунальне підприємство офіційно не здійснювало водопостачання, а тому ми обходились тими працівниками, які були у штаті. Їм доводилось кожен день обслуговувати водопровід та каналізацію, обслуговувати прибудинкові території: косити траву, прибирати. Ми просто не могли надавати ці послуги у повному обсязі. Після того, як у наші посадові обов’язки увійде водопостачання та водовідведення, робота налагодиться. Зі споживачами буде укладено типовий договір, який визначений постановою Кабміну».

х5

За словами Ігоря Небеського, КП «Ямпільське» приступить до роботи 1 вересня, а тому платіжки ямпільчанам надійдуть на початку жовтня за період з 1 по 30 вересня.

«Рахунковий період по водовідведенню та водопостачанню з 1 по 30 вересня, а тому десь у жовтні споживачам надійдуть перші квитанції.  Рахунки відкривати не потрібно, адже у нас є відповідна програма.  Сплатити за квитанцією можна в касу комунального підприємства, а також через банківські установи та пошту».            

3 thoughts on “🔴 📸 КП «Ямпільське» замість ТОВ «Водолій БС». Чому селищна рада змінила надавача послуг і чого чекати ямпільчанам

  1. КП “Ямпільськe”- це шарашкіна контора. Нараховують оплату за вивезення сміття ямпільчанам, які не підписували з ними договори.

  2. Це неправда що Б/С Водолій самоусунувся, це був рейдерскій захват фирми

Comments are closed.

error: Content is protected !!