🔴 В Ямполі виділили додаткові кошти на підсипку доріг. На яких вулицях плануються роботи?

На підсипку комунальних доріг Ямполя витратять ще 1 мільйон 400 тисяч гривень, – про це Ямпільському інформаційному агентству повідомив начальник відділу житлово-комунального господарства Ямпільської селищної ради Артем Скорозвон.

«Кошти будуть витрачені на відновлення дорожнього покриття на ґрунтових дорогах. Це вулиці Глухівський шлях, провулок Шевченка, вулиця та провулок Незалежний, вулиця Коцюбинського, а якщо вистачить фінансування, також будемо засипати дорогу по вулиці Лугова. Також кошти будуть витрачені на підсипку доріг в селі Усок після негоди і трохи коштів виділено на придбання асфальтобетонного зрізу для дороги в Шатрищах».

Роботи розпочнуться за кілька тижнів, адже саме такий час необхідний для проведення тендерних процедур.

«Так, як придбання суміші буде по тендеру, то ця процедура триває два тижні. Роботи виконуватиме Глухівська дорожньо-експлуатаційна дільниця».

Щодо матеріалу, яким всипаються ямпільські дороги, то його закуповують в Шостці. За словами Артема Скорозвона, у мешканців селища є різні думки щодо якості цього матеріалу.  

«Матеріал купується в Шостці, у фірми, яка має всі дозвільні документи на продаж цього штучного щебеню, виміри його на радіацію та міцність. Оцінки людей дуже різні: комусь подобається, а комусь не подобається».

Серед іншого плануються роботи і по вулиці Глухівський шлях, мешканці якої нещодавно звертались до селищної ради.

«Попередні роботи там виконали, ця ділянка планується до підсипки щебенем. А на ділянках, де вкладена брущатка, ми плануємо засипати асфальтним зрізом. Ми подібні роботи виконували по вулицях Шкільній та Бузковій».

error: Content is protected !!