Довгий час очікування на замовлення або проблеми з доставкою — це лише приклади ситуацій, які можуть негативно вплинути на враження гостей від закладу і їх небажання туди повертатися. Щоб підвищити рівень задоволеності гостей і прибутковості кафе, власник або менеджер (а часто це одна особа) має дбати про кожну деталь і контролювати усі процеси.

Про найважливіші аспекти управління кафе і їх вплив на прибутковість закладу поговоримо далі.

Управління фінансами в кафе

Облік фінансів у кафе є важливим аспектом успішного ведення бізнесу. Ось декілька способів, як можна вести фінансовий облік:

  • Електронні таблиці

Використання програм, таких як Microsoft Excel або Google Sheets, для створення таблиць з доходами, витратами на продукти, заробітною платою працівників та іншими фінансовими даними.

  • Бухгалтерські програми

Існують спеціалізовані бухгалтерські програми, призначені для малого бізнесу. Вони надають можливість вести облік фінансів, виписувати рахунки, слідкувати за витратами та доходами.

  • Фінансові консультанти

Ви можете скористатися професійними послугами фінансового консультанта або бухгалтера, який допоможе з плануванням бюджету, оптимізацією витрат та веденням обліку.

  • POS-системи

Point-of-Sale (POS) системи дозволяють не тільки проводити операції продажу, але й автоматично записувати їх у системі обліку. Це спрощує ведення фінансового обліку, оскільки інформація автоматично вноситься в систему.

Фінансовий облік в Poster POS

POS-система як інструмент для фінансового обліку є найкращим рішенням на сьогоднішній день. Однією з найпопулярніших програм обліку на ринку є Poster POS.

Фінансовий звіт в Poster POS включає загальний дохід, витрати, прибуток та інші фінансові показники. Витрати можна розділити за категоріями, такими як зарплата, закупівля товарів, оренда тощо.

Про можливості програми обліку для кафе дізнайтеся детальніше на сайті компанії Poster.

Складський облік в кафе

Програми обліку можуть суттєво полегшити складський облік і допомогти уникнути нестач. Ось деякі переваги використання програм для ведення складського обліку в кафе:

Автоматизація: Програми можуть автоматично відстежувати запаси на основі продажів та поставок, що допомагає уникнути ручного підрахунку.

Попередження про нестачу: Програми можуть надсилати повідомлення або сповіщення, коли запаси товарів наближаються до мінімального рівня.

Аналіз даних: Ви можете аналізувати дані про продажі та споживання, щоб більш точно прогнозувати потреби та раціонально замовляти товари.

Зручність: Легкий доступ до інформації про запаси дозволяє швидко приймати рішення щодо замовлення товарів.

Ефективність: Ви економите час та зусилля, які раніше витрачали на ручний облік запасів.

Використання програми для обліку в кафе може суттєво полегшити процес ведення складського обліку і допомогти уникнути нестач товарів, що забезпечує безперебійну роботу кафе та задоволення потреб клієнтів.

Як система автоматизації допомагає збільшити прибуток

Система автоматизації збільшує прибуток кафе завдяки низці переваг:

  1. Ефективне управління процесами

Автоматизація може оптимізувати процеси в кафе, такі як прийом замовлень, обробка платежів, видача замовлень, тощо. Це підвищує продуктивність і знижує час очікування гостей, що призводить до більшого обсягу замовлень та відповідно збільшення прибутку.

  • Покращення обслуговування клієнтів

Системи автоматизації допомагають створити більш зручний та персоналізований досвід для гостей. Наприклад, замовлення через мобільний додаток, зручне розділення рахунку між декількома особами тощо. Це підвищує рівень задоволеності клієнтів і спонукає їх повертатися знову.

  • Маркетинг і лояльність

Системи автоматизації можуть включати інструменти для розсилки рекламних пропозицій, знижок та інших акцій на основі покупкової історії клієнтів. Це допомагає залучати нових клієнтів та підвищувати вірогідність повторних покупок.

Статистика і аналітика від Poster POS

Статистика Poster POS дозволяє відстежувати продажі за різні періоди: день, тиждень, місяць і т.д. Ви можете легко розрахувати середній чек та інші ключові параметри, візуалізувати дані за допомогою графіків і діаграм.

Цінною є функція ABC-аналізу, завдяки якому можна визначити, які позиції меню приносять найбільше / найменше прибутку. Оцінка не обмежена лише параметром “кількість продажів”, до уваги також беруться виручка та прибуток.

ABC-аналіз в програмі Poster розподіляє позиції меню за ступенем їх значущості на три групи — A, B, C. Група A — це найцінніші позиції, які користуються великим попитом і приносять закладу до 80% виручки.

error: Content is protected !!