<strong>В Свеській громаді видають перепустки людям, які проживають на території Марчихинобудського старостату</strong>

Переміщення людей цією територією буде здійснюватися по перепусткам у зв’язку з посиленням тимчасових обмежень в межах п’ятикілометрової зони від державного кордону України, – інформує Свеська селищна рада

«Оформити перепустку потрібно до 25 серпня. Їх видача здійснюється за списками, що формуються на підставі особистих заяв відповідного зразку селищною радою. Особі, яка має отримати перепустку необхідно звернутися до старости Марчихинобудського старостинського округу або в загальний відділ  Свеської селищної ради з заявою та копіями документів, що підтверджують особу, її громадянство і реєстрацію місця проживання (перебування), а в разі користування особистим транспортним засобом необхідно надати  документи на нього», – інформує селищна рада.

Перепустки необхідно оформити не лише жителям, а і особам, які обслуговують старостат.

«Підприємствам, установам, організаціям, які здійснюють свою діяльність на вищевказаній території, необхідно надати до селищної ради перелік працівників, транспортних засобів і спеціальної техніки, що залучається до виконання робіт», – зазначається у повідомленні.

error: Content is protected !!