🔴 📸 «Десять кілометрів бездоріжжя»: що жителі села Шатрище говорять про дорогу, що з’єднує їх з центром громади

Дорога з Ямполя до Шатрища перебуває у жахливому стані, – розповідає мешканець села Шатрище Володимир. За словами чоловіка, ледь не кожна поїздка до центру громади закінчується ремонтом автомобіля.

«Дорога до Ямполя – ямка на ямці. У мне є автомобіль, так я вже замучився його ремонтувати, місяць – і виходить з ладу підвіска. Їздимо в Ямпіль, щоб скупитись, бо там дешевше, в аптеку, адже у нас поки закритий ФАП. Взагалі часто доводиться їздити, бо онуків багато, бо син прийшов з фронту поранений, а тому то за медикаментами, то його треба везти».

р5

Чоловік хвалить швидку допомогу, яка попри стан дороги приїжджає в село швидко, але сварить аграріїв та лісогосподарські підприємства, які, за його словами, не рідко допускають перенавантаження.  

«Швидка доїжджає швидко, але вона йде не жаліючи автомобіль, бо потрібно рятувати людину. Але якби була нормальна дорога, то вона доїжджала б ще швидше. Для прикладу, я сьогодні їхав на Свесу, так там дорогу відремонтували, аж любо дивитись. Зробіть і у нас, нехай ямковим ремонтом, але зробіть. Я не можу зрозуміти аграріїв, які перевозять цілі вагони, при тому, що дорога розрахована на 20 тонн».

р2

Часто їздити до Ямполя доводиться і Євгену. Чоловік розповідає, що автобус ходить лише чотири рази на тиждень.

«Їжджу на велосипеді, але частіше на автобусі. Місцями дорога хороша, а місцями така, що не дай Боже. Зручніше їздити на автобусі – 25 гривень заплатив і не треба крутити педалі, але не зручно те, що автобус туди йде о восьмій ранку, а назад аж о пів на четверту вечора. Раніше автобус ходив на Степне і заходив у Шатрище, тож можна було доїхати кожен день, а зараз погано, бо автобус ходить лише по середах, п’ятницях, суботах та неділях. Якби ще у понеділок ходив, то було б взагалі краса».

р6

Слова односельчан підтверджує і староста села Шатрище Галина Каланчук. За її словами, життя населеного пункту напряму залежить від стану дороги до центру громади.

«Коли ви до нас їхали, то, напевно, і самі побачили, що дорога в жахливому стані. Коли ще були сільські ради, то ми брали участь у співфінансуванні ремонтних робіт, а тому на дорозі є відремонтовані ділянки. Були великі плани на 2022 рік, але все зіпсувала війна. Ремонт цієї дороги – це головний біль всіх, починаючи від мене і до найменшого жителя села, бо всі ми нею користуємось».

р7

На останній сесії Ямпільської селищної ради озвучувалась інформація, що в цьому році обласною владою планується виділення значних коштів на ремонт цієї ділянки дороги. Редакція «Ямпільського інформаційного агентства» намагається отримати інформацію у державного підприємства «Дороги Сумщини», на балансі якого перебувають дороги місцевого значення Т-19-15/-Білиця-Степне та Білиця – Антонівка – Івот – Погребки – Остроушки.

р3

error: Content is protected !!