Купити букет квітів – це завжди вдале рішення, і не має значення, святковий сьогодні день чи буденний. Тим більше, що сьогодні для того, щоб замовити квіти, не доведеться прикладати багато зусиль. Така послуга, як кур’єрська доставка квітів, розв’язує всі проблеми. Інтернет-магазин flowers.ua саме спеціалізується на доставці квітів у Вінниці https://flowers.ua/ua/vinica‌ та по всій Україні. Якщо ви твердо вирішили замовити букет, перед вибором враховуйте кілька важливих речей:

 1. Якщо ви шукаєте букет на перше побачення, перш ніж купити квіти, поцікавтеся, чи немає у дівчини алергії на пилок. Але, в будь-якому випадку, квіти з сильним ароматом дарувати не варто, тому що букет, що стоїть у вазі, виділятиме різкий запах, який наповнюватиме всю кімнату. Також фахівці не рекомендують на перше побачення дарувати надто пишні композиції. Подібний жест може бути сприйнятий невірно, до того ж такі букети важкі і їх складно носити в руці.
 2. Якщо ви хочете привітати з днем ​​народження близьку людину, можете сміливо вибирати яскраві та пишні варіанти. А ось букет начальнику або колезі по роботі має бути строгим та лаконічним.
 3. Якомога частіше даруйте квіти без приводу, не заглядаючи до календаря. Емоції, які відчує одержувач, побачивши такий несподіваний презент, безцінні.

Як вибрати колір бутонів?

Колір бутонів відіграє важливу роль. Так, чоловікам заведено дарувати квіти з однотонними бутонами глибоких, темних тонів (багряні, фіолетові). Квіткова композиція для чоловіка переважно повинна складатися зі строгих рослин із довгими стеблами. Вдалим прикладом є гвоздики, кали, гладіолуси. Декор повинен бути відсутнім або бути мінімальним.

Жінкам можна презентувати букети з найрізноманітнішими сортами квітів, спираючись, хіба що, на вік жінки. Так, юним дівчатам підійдуть композиції з квітами, пелюстки яких матимуть ніжні тони – бузковий, небесний, рожевий, молочний. Що стосується квіткових сортів, то перевагу можна віддати півоніям, ромашкам, ліліям, тюльпанам, ірисам та екзотичним еустомам чи альстромеріям. Старшим жінкам можна презентувати й вічну класику – букет троянд, і квіти будь-яких інших сортів.

Жінкам поважного віку ідеально підійдуть вишукані букети орхідей, пухнастих хризантем або величних жоржин. Існує думка, що чим старша леді, тим темнішими мають бути бутони квітів. Проте, не обов’язково дотримуватися цього правила. Можна навіть зупинити вибір на яскравих відтінках чи пастельних тонах. А бабусям можна презентувати живі квіти у горщиках. Кімнатні рослини зможуть чудово оживити будь-який інтер’єр і допоможуть зробити повітря у квартирі чистішим.

Значення кількості квіток в одному букеті

Не лише відтінок бутонів несе у собі певний сенс. Значення також має кількість квітів у букеті.

 • 1 квітка означає одне з двох: або це тонкий натяк на ще незміцнілі почуття, або знак ввічливості. Наприклад, з однією трояндою нерідко ототожнюють самотність того, хто її дарує;
 • 3 квітки символізують небайдужість. Наприклад, три троянди стануть найбільш вдалим подарунком колезі по роботі або просто знайомій людині, яка зіграла якусь роль у вашому житті;
 • 5 квіток – побажання везіння, достатку та щастя;
 • 7 квіток можуть виражати широку палітру почуттів – від сильного кохання до поваги та відданості;
 • 9 квіток мовою квітів означають “я захоплююсь тобою”;
 • 15 квіток можна подарувати на річницю стосунків чи з нагоди іншої пам’ятної дати;
 • 19 квіток заведено дарувати на весілля, оскільки за традицією саме цифра 19 принесе щастя та добробут у сімейне життя;
 • 21 квітка буде говорити про міцне кохання;
 • 27 квіток часто дарують дружинам, як символ відданості та вірності;
 • 29 квіток мають приблизно таке ж саме значення, як і 27;
 • 31 квітку можна подарувати на знак того, що ви бажаєте адресату отримувати від кожного дня лише радість та щастя;
 • 101 квітка – безмежне кохання.

Напевно, ви помітили, що в наведеному вище переліку немає букетів з кількістю квіток від 33 і до 99. Це пов’язано з тим, що подібні композиції не так часто дарують, та й особливого сенсу вони не несуть. У будь-якому разі пишні букети буквально кричать про те, що адресат вам глибоко небайдужий.

error: Content is protected !!