«Голос часу» та Ямпільська інтернет-газета пропонують новий формат співпраці для постійних передплатників районної газети, які мають доступ до всесвітньої мережі Інтернет. З 4 січня 2014 року Ви зможете оперативно, якісно та зручно отримувати весь спектр інформаційних послуг районної газети «Голос часу» на сайті www.www.yampil.info. Для того, щоб скористатись новою послугою потрібно лише ввести код доступу, який буде надрукований в районній газеті.
Нововведення надасть Вам чимало переваг. По-перше, Вам не доведеться чекати виходу газети – про всі події Ви зможете оперативно прочитати на сайті в день їх проведення. По-друге, Ви отримаєте якісний, кольоровий фотоматеріал, і по-третє Ви зможете читати на сайті повні статті, а не їх скорочену версію.
Код доступу буде друкуватись в районній газеті щотижня, на першому етапі цей код буде діяти до всіх статей, що будуть опубліковані на сайті протягом наступного тижня, пізніше цей код буде встановлений для кожного дня окремо.
Відразу хочемо заспокоїти читачів, які звикли користуватись виключно послугами Ямпільської інтернет-газети, Ви як і раніше зможете зручно дізнаватись всі новини на сайті, щоправда ці новини будуть обмежені однією фотографією та скороченим текстом. Тобто, Ви зможете, які і раніше, безкоштовно і без обмежень отримати базову інформацію про всі події району.
Сподіваємось, що нововведення будуть корисними для Вас.

1 thought on “Шановні читачі!

  1. Где логика? Я уроженец Ямпольщины, но живу в другой стране. Хочу читать полноценные новости, а не обрубки. К чему эти сложности. Выпускайте новости полностью, но через неделю после выхода газеты, когда материал уже менее актуален

Comments are closed.