🔴 Мешканці Дружбівської громади можуть безкоштовно отримати гігієнічні набори. Хто має право на допомогу?  

Дружбівська територіальна громада отримає допомогу від «Благодійного Фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез», – про це кореспондентці Ямпільського інформаційного агентства повідомила представниця Громадської організації «Сумське громадське коло».

Допомогу у вигляді гігієнічних наборів отримають усі особи з інвалідністю, а також люди, що старше 60 років. Видача буде здійснюватися 31 серпня в місті Дружба за попередньою реєстрацією.

За словами пані Марії, представниці організації «Сумське громадське коло», вони співпрацюють із «Благодійним Фондом «Стабілізейшен Суппорт Сервісез», що надає вже більше року гуманітарну допомогу для населення.

«Фонд більше року організує гуманітарний проєкт і наразі він вже завершується, в цьому місяці, а саме 31 серпня. Тому зараз тривають останні реєстрації на гуманітарні набори. Потрібно зареєструватися, щоби забрати, адже більше такої можливості для громади не буде. Тобто сьогодні й завтра тривають останні дні для реєстрації на 35 гігієнічних наборів для людей з інвалідністю», – розповідає пані Марія.

Кількість наборів обмежена – 35. Його може отримати, як представники дитини з інвалідністю від 6 років, так і доросла людина з інвалідністю або людина, старша 60 років, — самостійно або її представники. А ось для осіб старше 60 років, довідка з інвалідності не вимагається. Тобто набори можуть отримати лежачі пенсіонери.

«Набір складається із двох коробок. Він достатньо великий, і в принципі, корисний. Його може отримати людина з інвалідністю, але потрібно буде в електронній анкеті вказати довідку, або якщо людині 60-65 років і старше, то можна отримати його й без довідки на інвалідність», – пояснює представниця організації.

До гігієнічного набору входять: рушник, гумові рукавиці, 6 упаковок дорослих підгузків розміру L (обхват 100-177 сантиметрів), 3 упаковки поглинаючих пелюшок, два бруска мила та два пакети прального порошоку по 800 грамів.

Допомогу можна отримати зареєструвавшись попередньо до 31 серпня в електронній анкеті https://ee.humanitarianresponse.info/x/oMw4HI9v або зателефонувати за номером  –  0800332740

«Всім хто зареєструється мають прийти завтра увечорі смс-повідомлення, що реєстрація буде успішна й погоджена і з адресою, де можна отримати набір», – повідомляє представниця організації.

error: Content is protected !!