🔴 📸 В Ямполі розпочався ремонт покрівлі місцевого центру культури і дозвілля. На проведення робіт селищна рада виділила 463 тисячі гривень

Роботи проводяться на другому ярусі покрівлі будівлі закладу, роботи виконує приватне підприємство «Ямпіль Буд»

Раніше були проведені ремонтні роботи на першому ярусі покрівлі, тоді роботи обійшлись майже в 200 тисяч гривень.

з1

з2

з3

9 thoughts on “🔴 📸 В Ямполі розпочався ремонт покрівлі місцевого центру культури і дозвілля. На проведення робіт селищна рада виділила 463 тисячі гривень

 1. Кращє б зкупили дронів чи щє якоїсь допомоги надали ЗСУ. А то ремонт криші, будівництво доріг та шє якась хрінь. Роблять все так як наче зараз мирне життя і без цього всього не проживемо, стояло 20 років та ще простоїть. Але чиєсь врятоване життя тим же броніком чи турнікетом, та тією ж аптечкою було би правильніще. Але є не начасі(((.

 2. Яку гарну пральну машину збудував Олександр Жирнов , його давно немає а Салют продовжує відмивати кошти . я повністю підтримую попередній коментар , невже зараз так важливі розваги ?

 3. Якщо я не помиляюся ще при Янику ця будівля капітально ремонтувалася за спеціальною програмою. Тоді і покрівлю повністю міняли і так помпезно відкривали центр культури та дозвілля. Всі заслуги за ремонт присвоїв собі тоді Деркач. А виявляється капітально відремонтована будівля не простояла і 15 років.

 4. А кто владелец “Ямполь Буд”?
  Удивительная сумма в 463 тыс. !
  Немного не дотянули до 500 тыс., Чтоб не проводить тендер. Прокуратура обратит на это внимание? Или тоже в доле?

 5. Чому спочатку 200 тис.,а потім 463 тис. ? Не можна було одним траншем? Тут щось корупцією тхне!

  1. Підтримую . Документація розробляється на весь обсяг робіт , з визначенням черговості, в межах наявного обсягу фінансування . 100% порушення !

Comments are closed.

error: Content is protected !!