Ось і настали перші дні нового 2014 року, в цей час прийнято підбивати підсумки минулого року та ставити плани на майбутнє. Давайте разом згадаємо, яким видався 2013 рік для мешканців Ямпільського району.
В 2013 році місцевому керівництву вдалось здійснити ряд капітальних ремонтів в житлово-комунальному господарстві району, лише в Ямполі було побудовано чотири шатрові дахи. 2013 рік виявився багатим і на кадрові зміни, особливо враховуючи те, що в цьому році були повністю змінені керівники правоохоронних органів. Вагомі зміни відбулись і в апараті районної державної адміністрації та керівництві підприємств, установ і організацій Ямпільського району.
В 2013 році ямпільчанам довелось зіткнутись з цілим рядом актуальних проблем. Чимало клопоту додала погода, чого вартий лише сніжний буревій у березні. Мешканцям району довелось відстоювати збереження в районі районного відділу внутрішніх справ та єдиного професійно-технічного навчального закладу – ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей».
На жаль, навіть попри численні позитивні зміни в освіті, культурі та спорті, більшості ямпільчан 2013 рік запам’ятається, як рік постійних затримок в проплаті бюджетних коштів та відсутності навіть поточного ремонту на автомобільних шляхах району.
Для того, щоб прочитати повну версію статті перейдіть за посиланням: http://www.yampil.info/archives/7011.html та введіть спеціальний код, що надрукований в №1 районної газети «Голос часу» від 4 січня 2014 року.

error: Content is protected !!
Site Protection is enabled by using WP Site Protector from Exattosoft.com