🔴 📸 «Ми втратили брата»: в Ямполі прощались з поліцейським Русланом Фараоновим

В Ямполі попрощались з 32-річним слідчим Русланом Фараоновим, який загинув 2 вересня під час документування обстрілів міста СерединаБуда

Росіяни здійснили повторний обстріл міста саме у той час, коли там працювала слідча група, – розповідає заступник начальника Шосткинського районного управління поліції Віктор Рябченко

«Коли вони документували обстріли території міста Серединf-Буда, які були за день до цього з боку російської федерації, то відбувся повторний обстріл міста і, на жаль, поряд вибухнув снаряд. Руслан отримав поранення, яке не сумісне з життя. З ним поряд було двоє колег: начальник відділення поліції №1 міста Серединf-Буда, майор поліції Тітенко Сергій Павлович та його заступник по напрямку слідства Романовський, вони отримали контузію».

Руслан Фараонов останніми роками проживав e Ямполі, до реформування працював у колишньому райвідділі поліції, – розповідає начальник Ямпільського відділу поліцейської діяльності Віталій Єрохов.

«З Русланом я працював більше трьох років. Він був відданий повністю своїй роботі, він її любив і занурювався у неї з головою. І кожен співробітник нашого відділу може сказати, що він був надійний, цілеспрямований і завжди досягав своєї мети. А як людина, то в будь – який час ви могли звернутися до нього і ніколи він не повернувся до вас ні спиною, ні боком, завжди був з вами поряд. Так що ми втратили брата».

Про поліцейського збережеться добра пам’ять в Ямполі, – розповідає місцева мешканка Валентина. Його поважали за ввічливість, професіоналізм і небайдужість до проблем людей.

«Він був гарний, як зовні, так і душею. Дуже добра людина, дуже ерудована, знаюча, безвідмовна. На жаль, не вберегли його.  Таких людей треба берегти».

У Руслана Фараонова залишилась дружина та двоє маленьких дітей. Попрощатись з правоохоронцем вийшли колеги та багато мешканців Ямполя.

в1

в2

в3

в4

в5

в5а

в5в

в6

в7

в8

в9

мв10

в11

в12

error: Content is protected !!