Аналізуючи виконання програми соціально-економічного розвитку Ямполя у 2013 році та не беручи при цьому до уваги  роботи, що були виконані в селищі за кошти районного бюджету, можна відзначити, що 2013 рік для Ямполя був досить складним та неоднозначним. З одного боку місцевому керівництву вдалось здійснити декілька великих проектів в галузі житлово-комунального господарства (головним чином, реконструкція та будівництво шатрових дахів), а з іншого – чимало важливих для селища проектів (освітлення, ремонт доріг та очисних споруд) залишились на папері.

Розпочнемо аналіз з приємного – з проектів, які селищна влада змогла реалізувати в минулому році:

Нова покрівля дитячого садка

Реконструкцію м’якої крівлі під шатрову в дошкільному навчальному закладі ясла-садок „Малятко” можна назвати головним досягненням ямпільського селищного керівництва у 2013 році. Будівництво обійшлось селищному бюджету в 175 тисяч гривень. Щоправда, ще 40 тисяч гривень за ці ж роботи ямпільським платникам податків доведеться сплатити в 2014 році.

Реконструкція даху двоповерхівки по вулиці 50 років Жовтня

Селищне керівництво вже третій рік поспіль демонструє, що ремонт дахів багатоповерхових житлових будинків селища – це головний, якщо не єдиний, пріоритет місцевої влади. У 2013 році було виконано капітальний ремонт даху багатоповерхового будинку по вул. 50 років Жовтня, 9, який обійшовся в 165 тисяч гривень.

Ремонт каналізаційної системи по вулиці Заводській

В 50 тисяч гривень обійшовся селищному бюджету капітальний ремонт каналізаційної системи в будинках № 8 та6 по вулиці Заводській, мешканці яких протягом тривалого часу потерпали від неприємного запаху.

А тепер перейдемо до тих проектів, які селищному керівництву так і не вдалось здійснити в 2013 році. Особливо прикро, що ці проекти були дійсно актуальними для жителів селища Ямпіль.

Дороги стали ще гіршими

Незважаючи на те, що стан доріг є головною проблемою для жителів селища і навіть в самому центрі Ямполя є декілька ділянок доріг, де проїхати без пошкодження транспортного засобу просто неможливо, в 2013 році капітальний ремонт доріг в селищі не проводився. Хоча такі роботи в 2013 році планувались. Зокрема, було заплановано виконати капітальний ремонт дороги б. Ювілейного (ліва сторона), але ці роботи так і не були проведені.

Очисні споруди залишились без ремонту

Селищні очисні споруди не дочекались ремонту в 2013 році, хоча на ці потреби було виділено 300 тисяч гривень. Торги на право виконання будівельних робіт, які були відбулись в вересні, були визнані не дійсними, а 300 тисяч гривень, які передбачалися на реконструкцію цих очисних споруд, були повернуті в бюджет району.

Цікаво, що навіть попри фактичну відсутність ремонту, на очисні споруди були витрачені кошти з селищного бюджету. Зокрема, на проведення експертизи витратили 1320 гривень, за здійснення коригування проекту в цінах 2013 р.- 800 гривень та за навчання 2-х спеціалістів із проведення тендерних торгів – 3050 грн.

В селищі не стало світліше вночі

В 2013 році було заплановано проведення великого обсягу робіт по освітленню селища. Зокрема, планувалось проведення освітлення вулиць Красняка, Калініна, Кірова, Щорса, Куйбишева та Гагаріна. Проте, ці роботи так і не були виконані.

8 thoughts on “Найбільші досягнення та провали ямпільської влади в 2013 році

 1. А ЧОМУ ТАК ЗАДАЙТЕ ПИТАННЯ ГОЛОВІ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПАЛАГИНУ І.М.

 2. Напевно, відповідь знає не лише голова РДА, а і всі мешканці Ямполя – причина невиконання низька компетенція селищної влади, її безініціативність і безвідповідальність!

  1. Вcе прекрано знают ,что причина совсем в другом
   это не своевременная проплата средств госказначейством и как Вы говорите безинициативность , безответственность , но только не поссовета ,а именно райгосадмыныстрации ,которая создала проблему бюджету поссовета (счета досих пор блокированы по решению суда за иском подрядчика по газопроводу до Привокзальное)

   1. Нормальный мер после таких провалов сам бы подал в отставку. 2013 год для Ямполя просто провален, жители посёлка не получили ничего.
    Ремонт крыши 2-этажного дома – это событие только для 10-15 семей, что там проживают. Для остальных жителей посёлка – это ничего не значит. Где ремонт дорог? Тротуаров? Освещение? Облагораживание парков?!!! Одни оправдания и переваливания вины за собственную несостоятельность!

    1. Вы правы , но надо взять во внимание то,что безоплатно ни чего не делается.

 3. На ремонтах крыш Цибулько с Палагиным воруют деньги налогоплательщиков Пилорамы Палагина сутками пилят лес На организацию мероприятий по развитию поселка у парочки ума не хватает-ямпольчане сколько можно терпеть

  1. Что бы делать такое заключение надо знать следуещее :
   – хто подрядчик на объэктах и какие цены на материа заложены в смету .
   объэкты образования (школы ,больница ,спорткомплес ,газопроводы )компетенция администрации т.е. Палагина И.М)
   и соответственно подрядчики ШОСТКА ,ЛЕБЕДИН (вот они откаты на перекатах и минус у месный бюджет , с чужинми проще работать ,правда Игорь Николаевич. ?)
   – то что было сделано в 2013 году в Ямполе крыши садик , дом на сколько мне известно работали ямпольчани и налоги в в бюджет поссовета пошли и жители поселка работали и цена вопроса намного меньше , в сравнении объёмам равнозначных работ . Вот МЫ жители райцентра и имеем последствия деяний .

   Итог : что тут говорить ,просто Цыбулько “ком в горле ” Палагина и все статти направлены на подрыв авторитета .

 4. Наталия Николаевна, Вы себе льстите. Ну какой у Вас авторитет??????Вы же ничего не делаете и отчитаться перед людьми боитесь, хотя и должны.А писать отчеты в газеты большого ума не надо.

Comments are closed.