Постраждалий від російського бомбардування Свеський професійний аграрний ліцей продовжує роботу і набирає студентів 

Як повідомляє заступниця директора з навчально-виховної роботи Олена Білецька, триває прийом в групу учнів, які отримали свідоцтво про здобуття базової середньої освіти, тобто закінчили 9 класів. 

«Група з єдиної професії – «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорія А1). Водій автотранспортних засобів (категорія “С”). Ця професія інтегрована, тобто за 3 роки навчання учень отримує професію, а також має змогу отримати права на водіння трактора та автомобіля категорії “С” і при цьому всьому отримує й свідоцтво про здобуття повної середньої освіти», пояснює заступниця.

Подача документів до ліцею здійснюється вступниками до 1 жовтня 2023 року. Для того, аби вступити до ліцею потрібні наступні документи: 

«По-перше, це документ про освіту (оригінал), далі – копія свідоцтва про народження або копія паспорта, копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків, медична довідка (за формою 086-О), довідка з місця проживання про склад сім’ї, фотокартки розміром 3х4 (6 штук) і копії документів, що дають право на пільги до вступу (за наявності пільг)», – говорить пані Олена.

За словами Олени Павлівни, після того, як учні отримують дипломи, вони можуть працевлаштовуватися за спеціальністю, адже в них буде диплом кваліфікованого робітника, а також є можливість продовжувати навчання, в чому допомагає заклад.

Оскільки заклад знаходиться в прикордонній зоні, то на сьогоднішній день навчання в ліцеї дистанційне й учні навчаються вдома. 

«Якщо навчання перейде на очне, то в нас є гуртожиток, проживання в якому безкоштовне. Також в нас підписаний договір про надання нам укриття, адже в навчальному закладі було найпростіше укриття, але воно знаходилося в корпусі, що зруйнований», – говорить пані Олена.

error: Content is protected !!