За даними порталу Magazilla, українці надають перевагу смартгодинникам з голосовим управлінням через їхню функціональність і зручність у повсякденному використанні. Пропонуємо познайомитися з найпопулярнішими та найцікавішими моделями цих девайсів.

Xiaomi Redmi Watch 3 Active

Представник бюджетної лінійки бренду Xiaomi дозволяє отримувати та здійснювати голосові виклики за допомогою Bluetooth 5.3: щоб відповісти на дзвінок, достатньо підняти руку. Redmi Watch 3 Active оснащений 1,83-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю екрана 240х280 пікселів. Ця модель смартгодинника пропонує користувачам понад 100 фітнес-режимів, зокрема діагностику стану здоров’я під час плавання. З додаткових корисних функцій — водонепроникність 5 АТМ, наявність GPS-модуля та акселерометра, швидкознімний ремінець зі зручними кріпленнями.

За даними сайту https://m.ua/, придбати смартгодинник Xiaomi Redmi Watch 3 Active можна за ціною від 1299 до 2999 грн. 

Apple Watch 8 Aluminum 45 mm

Цей преміальний смартгодинник в алюмінієвому корпусі ідеально підійде для активного ритму життя. Окрім Bluetooth v 5.3, прилад оснащено Wi-Fi 4, NFC-модулями, а також датчиком освітлення. Удосконалені функції безпеки «Виявлення падіння», «Екстрений виклик SOS», «Розпізнавання аварії» дозволяють оперативно реагувати на непередбачувані обставини. 

Чим ще цікавий Apple Watch 8 Aluminium 45 mm?

  • Найміцніше скло за всю історію Apple Watch.
  • Стійкість до пилу і вологи.
  • Надчуттєвий кольоровий дисплей OLED з роздільною здатністю 484х395 пікселів.
  • Швидка зарядка і цілий день роботи від акумулятора.

Вартість в інтернеті — від 14 712 до 37 925 грн.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm

Представник бренду Samsung пропонує преміальний смартгодинник у класичному дизайні з Super Amoled дисплеєм, діагональ якого складає 1,31 дюйма. Переваги моделі — вбудований плеєр, підтримка GPS і NFC модулів, захист від попадання пилу та вологи. Цей девайс оперативно реагує на зміни у тілі під час фізичних вправ: вбудований софт дозволяє керувати спортивними досягненнями, а голосове управління покращує загальну функціональність пристрою. Контроль стану здоров’я під час сну, автоматичне розпізнавання деяких видів активності та інші корисні опції смартгодинника допоможуть тримати себе у найкращій формі.

Вартість в інтернеті — від 14 899 до 21 042 грн.

Примітка. Ціни актуальні станом на початок вересня 2023 року. У матеріалі використано інформацію з сайту m.ua.

error: Content is protected !!