🔴 📺 В Ямполі стартувала ВідНова: навіщо молодь зі всієї України приїхала в наше селище?

Протягом п’яти днів молоді люди з різних куточків України ремонтуватимуть укриття Ямпільського Центру культури і дозвілля, де планують розмістити молодіжний центр

Окрім місцевих волонтерів, до роботи долучаться двадцять активістів з інших регіонів України, – розповідає координаторка проекту Юлія Гукаленко.

«Цього року в Україні було заплановано 24 такі обміни і Ямпільська громада стала останньою з них. Ми плануємо перетворити підвальне приміщення Центру культури і дозвілля у мультифункціональний простір. Саме для цього в Ямпіль з’їхалось тридцять молодих людей з Київської, Полтавської, Дніпропетровської, Закарпатської, Львівської, Черкаської, Херсонської, Донецької і Сумської областей. Протягом п’яти днів ми будемо шпаклювати, фарбувати, відвідувати екскурсії, різні активності, тренінги, квізи, квести –  буде весело і цікаво».

Поліна приїхала до Ямполя зі Львова. Дівчина розповідає, що у нашій області вперше.

«Мені показали Суми, де я була вперше, а потім ми майже чотири години їхали сюди: у вас неймовірна природа, купа озер – це було прекрасно. Тим паче, що ми виїхали зранку на сході сонця. Для мене головним є обмін досвідом, це буде дуже класно, тому що ми з різних куточків України, і кожен має певний бекграунд, буде класно поділитися досвідом».

Киянин Володимир розповідає, що другий рік поспіль бере участь у проекті «ВідНова». У минулому році він ремонтував молодіжний центр в Чернігові, цього року вирішив завітати на Сумщину

«Мене сюди привело величезне бажання допомагати і робити це своїми руками. В минулому році я був в Чернігові, де ми відбудовували молодіжний центр, в який влучила ракета, коли йому знайшли інше приміщення, то ми робили в ньому косметичний ремонт».

Дмитро також приїхав з Києва. Хлопець розповідає, що хоче допомогти у відбудові країни і вірить, що його досвід та вміння будуть корисними Ямпільській громаді

«Після великого міста мені хочеться побачити всю Україну і також якось допомогти. Тим паче, що коли ти щось робиш, ти заряджаєшся енергією. Вдома я допомагав сім’ї будувати сарай на городі, а тому, мені здається, якісь базові навички роботи з інструментами у мене є, можливо, тут зможу допомогти. Крім того, я готовий вчитися фарбувати, штукатурити і все таке».

Волонтери працюватимуть в Ямполі до 15 вересня. Окрім робочих рук, громада отримає і будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт.

г1

г2

г3

г4

г5

г6

г7

г8

г9

г10

1 thought on “🔴 📺 В Ямполі стартувала ВідНова: навіщо молодь зі всієї України приїхала в наше селище?

Comments are closed.

error: Content is protected !!