🔴 📸 20 мільйонів гривень виділили з обласного бюджету на ремонт двох доріг, що з’єднують Ямпіль з селами Степне та Шатрище

Майже три кілометри нового асфальтного покриття з’явиться з цього року на автомобільних дорогах, що з’єднують Ямпіль, села Степне та Шатрище. 

“Зараз ми знаходимося в селі Білиця, колишнього Ямпільського району, де проходять роботи по ремонту автомобільної дороги О-191802 Ямпіль-Білиця-Степне”, на ділянці населеного пункту Білиця. До цього були зроблені роботи із розпушення старого покриття з додаванням нового матеріалу, а на сьогоднішній день укладемо асфальтнобетонну суміш. Протяжність цієї ділянки буде 1 кілометр 223 метри. На цю ділянку було виділено з бюджету 10 мільйонів гривень”, – розповідає провідний інженер державного підприємства “Дороги Сумщини” Микола Іллющенко. 

Невдовзі розпочнуться роботи й на ділянці між селами Білиця та Шатрище.

“Після закінчення робіт на автомобільній дорозі Ямпіль-Білиця-Степне, ми приступимо до ремонту автомобільної дороги Білиця-Антонівка-Івотка-Коротченкове-Остроушки в напрямку села Шатрище, на якій буде укладено суцільним ремонтом 1589 метрів та проведено ямковий ремонт. Це покращить експлуатаційний стан автомобільної дороги та безпеку дорожнього руху”, говорить Микола Іллющенко.

v1

v2

v3

v4

v5

error: Content is protected !!