Пелетами називають паливні гранули, які отримують із сировини соснових (і не тільки) порід дерев шляхом її пресування під високим тиском.

Придбати паливні пелети можна на сайті bioenergybank.com.ua: на відповідному ринку ця компанія діє вже понад десять років. Брикети та пелети завжди в наявності в складських приміщеннях організації.

Після того, як клієнт оформить заявку на інтернет-майданчику компанії, фахівці зв’яжуться з ним для підтвердження замовлення та уточнення деталей про оплату та доставку. Замовник також може набрати номер, зазначений в контактах, і уточнити деталі, що цікавлять.

Особливості діяльності компанії

«БіоЕнергоБанк» займається роздрібною та оптовою торгівлею твердого палива для забезпечення потреб в побуті й промислових підприємств. Компанія надсилає зразки продукції: клієнт завжди має можливість замовити пробну партію для оцінки енергоефективності даного виду твердого палива. Важливо пам’ятати, що деревне паливо – відмінна альтернатива при зростаючій ціні на газ.

Для зручності клієнта служба доставки доставляє замовлення на вказану адресу, персонал допомагає з розвантаженням, складуванням.

Також на вибір замовника надається якісна упаковка/розфасовка у плівці та мішках для зручнішого домашнього застосування або оптова упаковка від тонни продукції та більше.

Виробництво

Виробництво сертифіковане за європейським стандартом ENPlus. Сертифікація підтверджує відповідність продукції встановленим вимогам, що гарантує її високу якість. Виготовлення пелет високої якості забезпечується за рахунок:

  • використання на підприємстві сучасного деревообробного обладнання всесвітньо відомих компаній цієї галузі;
  • застосування високих технологій.

Загалом використовуються всі можливості технічного прогресу, останні технології та досягнення в галузі обробки дерева.

У виробництві задіяне високо надійне обладнання, яке дозволяє виробляти продукцію без перебоїв, що гарантує стабільність постачання клієнтам. На підприємстві розташована міні-лабораторія з повним комплектом обладнання для контролю ключових характеристик кожної партії, що відправляється.

Застосування пелет

Пелети застосовуються для опалення житлових будинків шляхом спалювання у спеціальних пелетних казанах. Також пелетні казани високої потужності застосовуються для опалення промислових підприємств.

У спеціальних казанах процес подачі палива автоматизований, а за рахунок низької зольності пелет камеру згоряння не треба постійно очищати, що мінімізує участь людини в процесі.

error: Content is protected !!