GC0yLkgot62rIiUWB0cuzkR-dH_HFAnu7KG_nvDvWoKbq70AsSkHx2X63BCP2jBesoLiyuN3BIw7qlqrtNQyghFhMKf0wuf3IdVG9x1F0_CdfSzMIDPlAxdADHCjq9Tc8rCpGo0CoZ59n9Q8OfhU688

Питання збереження навколишнього середовища сьогодні турбує багатьох. Тому вибір на користь електромобілів робить усе більше водіїв. Прокатна компанія Luxrental не залишилась осторонь тенденції, й пропонує оренду як звичних бензинових авто, так і електрокарів. Сервіс прокату автомобілів надає вибір із переліку марок електрокарів, які найкраще зарекомендували себе серед автолюбителів.

eqhKyz7lDT5KoB2T1MrHkXQCp-g-e_2vsE1AErtFfzk16vMrch6U4YO74fl_-d8PIL3kizG__O0lf25oqOIIpK9SjbvYHK9Ej6L8q9Yol43TvvKlVLw7bPkVqMo17qOP2HuP1r227eM9Bal-AEZXY_Y

Автопрокат таких машин переважно обирають молоді люди, як прояв екологічної свідомості. Часто оренда – це своєрідний тест-драйв, аби зрозуміти, наскільки зручно буде їздити на такому авто у випадку його придбання. До причин, через які надають перевагу електромобілям, відносяться:

  1. Економне заправлення. Машина не потребує рідкого пального, працюючи лише завдяки електроенергії. В сучасних умовах заправляти електрикою обходиться дешевше, аніж бензином чи дизельним пальним.
  2. Легкість в управлінні. Водити таку машину суттєво простіше порівняно зі звичайними авто. Так, замість коробки перемикання передач встановлений редуктор, і запускається двигун натисканням кнопки «Старт». Для полегшення маневрування на поворотах передбачене підсилення керма. Плюсів додають і відносно невеликі розміри – керувати без проблем вдасться навіть на вузьких та звивистих провулках міст.
  3. Відсутність шуму від роботи двигуна. Електрокари пересуваються майже безшумно, що дозволяє комфортно себе почувати водієві, а також робить міський простір зручнішим для навколишніх людей – адже машина не створює нав’язливого фонового шуму, який впливає на самопочуття перехожих.
  4. Високий рівень безпечності. Практично всі сучасні електрокари обладнані системами безпеки. Так, під час зіткнення з іншим об’єктом двигун майже відразу вимикається, що дає змогу уникнути травм. Акумулятори мають стійку до ударів та загоряння конструкцію, що захищає їх від пошкоджень при зіткненні, а самі батареї розміщують якомога далі від потенційних місць ударів. Завдяки цьому імовірність загоряння батарей зведена до мінімуму.

Ще одна важлива перевага − екологічність. Під час роботи мотора не виділяються шкідливі вихлопні гази, які негативно відображаються на навколишньому середовищі, а також знижують комфорт для мешканців міст. Так, усім відомо, наскільки неприємно знаходитися у години пік на загазованих вулицях. Так, виробництво електроенергії також заподіює шкоду природі, однак вона значно менша, ніж при виробництві нафтопродуктів.

Які аспекти слід взяти до уваги, коли планується прокат електрокара?

PzUYINUwkAKpKsTikoRoiCQOFQgnRDY6HbVRapY5A322EFfWBvVeNPtM3BJgdLqeqLI1PavC4paBbrNLaReHWsfFlhbdErABfpBargGITSki9j9VX2d8iEmnn6vPBos8wQH9e0J_TFtEmQgH-PoKBsE

Попри всі плюси електромобілів, при оренді таких машин потрібно пам’ятати такі їх особливості:

  • Розміри автомобіля. Зазвичай габарити компактні, а салон розрахований на 2 – 5 посадкових місця для струнких людей. Виїхати з великою сім’єю чи компанією на відпочинок у такій машині буде некомфортно. А ось оренда авто у Києві для переміщення районами міста на електромобілі – вдалий вибір.
  • Місткість акумулятора. Влітку запасу енергії може вистачати приблизно на 500 − 600 км, взимку – до 250 км. Для поїздок по місті цього може цілком вистачати, проте у далеких подорожах це може викликати труднощі. У багатьох країнах Європи наразі створена система заправок для електрокарів, в Україні ж поки що вона перебуває в процесі розвитку – станцій не так багато, як би хотілося.
  • Тривале заряджання. Більшість моделей заряджаються досить довго, до 10 годин. Якщо є режим прискореного заряджання, можна вписатися і в одну годину, але мобільним людям, яким треба «сісти й поїхати», доречніше надати перевагу машинам, які працюють на традиційних видах пального.

Якщо ці нюанси не лякають, тоді така машина на прокат – те, що треба. Цілком можна очікувати, що зі зростанням попиту на електрокари збільшиться й кількість заправок, а отже, уже за кілька років користуватися таким авто стане не менш зручно, ніж будь-яким іншим – як орендованим, так і власним.

error: Content is protected !!