Ямпільська районна газета «Голос часу» оголошує початок щорічного конкурсу фотознімків «Міс Ямпільчанка», присвяченого до міжнародного жіночого дня 8 березня. Організатори запрошують всіх бажаючих мешканок Ямпільського району у віці від 16 років надіслати на конкурс свої індивідуальні фотографії та позмагатись за звання найчарівнішої дівчини 2014 року.
Впродовж двох місяців найкращі роботи будуть публікуватися на сторінках районної газети «Голос часу», після чого буде оголошено народне голосування, яке і визначить фото переможниці. Результати конкурсу будуть оголошені 7 березня напередодні міжнародного жіночого дня. На переможницю чекають цінні подарунки від організаторів та спонсорів.

УМОВИ КОНКУРСУ:
Загальні положення
У конкурсі “Міс Ямпільчанка” беруть участь фотознімки дівчат Ямпільського району, створені в 2013-2014 рр.. Вік учасниць – від 16 років і старше. Кількість фотознімків від одного учасника конкурсу – не більше 3 шт.
Зміст фотознімків
– “Міс Ямпільчанка” – конкурс індивідуальних фотографій, тобто модель на фото має бути одна, без знаходяться поряд з нею інших людей. Приймаються знімки, зроблені у фотостудії.
Не приймаються
– Кілька однотипних фотознімків (ті ж ракурси, обстановка і т.д.) однієї моделі;
– Фотознімки, що суперечать чинному законодавству України;
– Фотознімки низького дозволу і поганої якості;
– Не естетичні на суб’єктивну думку адміністрації конкурсу знімки.
Розміри і якість
– Фотознімок повинен бути хорошої якості у форматі JPEG. Обсяг файлу не повинен перевищувати 3 мб.
Комп’ютерна обробка
– На конкурс не приймаються фотографії, оброблені в графічному редакторі (фотомонтаж, рамочки, заміна фону, фільтри і т.д.); виняток – використання графічного редактора для зміни розміру фотографії, кадрування, мінімальної тонової корекції.
– Не приймаються фотознімки з нанесеними “копірайтами”, “водяними знаками”, логотипами, адресами сайтів та іншими написами, доданими на комп’ютері.
– На конкурс не приймаються знімки, що брали участь в інших фотоконкурсах, опубліковані в ЗМІ, в рекламі і пр., А також зняті до 2013 року.
Терміни проведення
Фотороботи на конкурс приймаються з 11 січня по 1 березня на електронну адресу [email protected]
Переможець
Титул “Міс Ямпільчанка» присуджується учасниці, чиє фото переможе за результатами голосування, яке буде проводитись за допомогою купонів, що будуть надруковані в першому березневому номері районної газети «Голос часу». Переможець конкурсу буде нагороджена цінним подарунком від організаторів та спонсорів.
Інші умови
У конкурсі не можуть брати участь організатори, спонсори фотоконкурсу та члени їх сімей.
Підсумки конкурсу будуть підведені 7 березня.