В першому кварталі 2014 року в Ямполі планують встановити вишку інтернет – оператора компанії «Інтертелеком», що має значно покращити якість послуг цієї кампанії в нашому районі.

Як повідомили в кампанії, очікується, що радіус мережі складе 20 кілометрів від районного центру. Окрім того, подібні вишки мають невдовзі з’явитися і в інших великих населених пунктах Ямпільського району.

Розширення мережі цього оператору – це приємна новина перш за все для тих користувачів інтернету, яких не влаштовує якість послуг традиційних операторів, а також для мешканців віддалених населених пунктів району, які давно хотіли підключитись до мережі, але не мали на те технічних можливостей.

Користуватися послугами «Інтертелекому» в Ямполі можна було і до цього часу, адже район обслуговувала вишка, що знаходилась в місті Шостка. Проте, встановлення такого обладнання в нашому населеному пункті на порядок збільшить швидкість та якість послуг.  

Все, що потрібно для підключення до мережі – це придбати антену, модем та оплатити підключення. Все це можна зробити за лічені хвилини, до того ж, їхати кудись не потрібно – послугу можна підключити в Ямполі у офіційного представника кампанії – магазині «Радіодеталі» за адресою: Ямпіль, бульвар Ювілейний, 4 (будинок побуту, 2 поверх) телефон 22180.

Слід зазначити, що «Інтертелеком» пропонує великий перелік тарифних планів для своїх клієнтів.