Користувач отримує статус клієнта Парі Матч в Україні після реєстрації на сайті букмекерської контори. Легальна компанія потрапила під санкції та у неї вилучили ліцензію, тому офіційний портал БК заблоковано. Коли вона працювала у правовому полі від клієнтів вимагали верифікацію. 

Чому на офіційному сайті не можна отримати послуги без верифікації

Коли букмекерська контора працювала легально, можна було зареєструватися без завантаження паспорта на сервер. Однак на цьому співробітництво із компанією завершувалося. Без верифікації даних система БК не пропускала користувача до сервісу. Не розкривши свою особу, гравець не міг поповнити баланс і робити ставки.

Таке правило було пов’язане з вимогами регулятора контролювати, щоб усі клієнти були повнолітніми. Верифікація також застосовувалася для регулювання кількості облікових записів у одного користувача. Такий підхід запобігав мультиаккаунтингу та нечесним іграм.

Чи можна грати у Паріматч без верифікації

Дзеркала офіційного сайту Паріматч з’явилися задовго до його блокування. Ними користувалися гравці, які не бажали розкривати особистість перед букмекерською конторою. На копії основного порталу ті ж функції, але на іншій доменній адресі та IP. Процес реєстрації в Паріматч, актуальні бонуси, платіжні системи та інше – повністю ідентичні як на дзеркальній платформі, так і на основному гемблінговому порталі. 

Дзеркальний сервіс використовувався під час технічних збоїв на офіційному сайті БК. Це був резервний варіант доступу – зареєстровані на основному порталі клієнти могли увійти під своїми обліковими даними на дзеркало та продовжувати робити ставки. Його також застосовували для запобігання перевантаження сервера під час великих спортивних подій та акцій. 

Чи є ризики

Плануючи робити ставки в БК через дзеркало офіційного сайту, слід переконатися у його зв’язку з офіційним сайтом контори. Такою опцією часто користуються шахраї, щоб заволодіти грошима клієнтів компанії. Вони імітують діяльність букмекера, встановлюють неправильні коефіцієнти, затримують виплати чи просто зникають у віртуальному просторі.

Можливо, вас також зацікавить, чим нова версія Паріматч відрізняється від повної.

Де знайти робоче дзеркало Паріматч

Реєструватися в дзеркалі букмекера варто лише за наявності впевненості, що портал є дублікатом офіційного сайту. Знайти його можна в таких джерелах:

  • служба підтримки Parimatch;
  • соціальні мережі Парі Матч Facebook або Twitter,
  • мобільний додаток для Android або iOS.

Можна знайти актуальні адреси Парі Матч через пошукові системи. Але такий спосіб є ризикованим, оскільки складно перевірити достовірність та надійність ресурсу. Він може поставити під загрозу безпеку даних та засобів під час гри в букмекерській конторі.

Чи легітимне дзеркало?

Офіційний сайт букмекерської контори Паріматч раніше був легальним. Її діяльність контролювали регулятори. Сьогодні немає можливості скористатися сервісом, оскільки наглядові органи відкликали дозвільний документ та заблокували портал. Офшорні версії цієї контори, а також їхні дзеркала, які намагаються обійти блокування, порушують закони та становлять ризики для держави та гравців.

Дзеркала букмекера постійно блокуються регуляторами. Вони відстежують їхню появу в мережі ї діють негайно. 

error: Content is protected !!