🔴 📺 Водій вантажівки збив екоактивіста, задавивши його коня. Чоловік, який намагався зупинити вивіз лісу, звинувачує ПП «Ямпіль Інвест»

Подія сталась вчора, 27 вересня, близько 18 години на околиці села Землянка. Водій вантажівки збив місцевого мешканця Сергія Рубаника, який намагався перешкодити вивозу деревини з лісу

Як розповідає сам чоловік, він верхи на коні, перекрив дорогу ЗІЛу, але його водій не зупинився а, навпаки, натиснув на газ. В результаті зіткнення загинув кінь, а Сергій відбувся синцями.

«Я заїхав наперед для того, щоб зафіксувати номер вантажівки, бо ззаду його не було видно, або він був відсутній. Коли я став на дорозі і почав знімати номер, він почав трохи під бугор збавляти швидкість, я думав він зупиниться, але він переключив передачу і вдарив мене разом з конем, чи швидше коня разом зі мною, адже я живий, а кін загинув. Він мене добре бачив і тут достатня відстань».

Сергій Рубаник розповідає, що водій вантажівки, погрожуючи йому залізним молотком, покинув місце злочину

«Потім він вибіг з молотком, коли я виліз з-під машини. Він забіг в кабіну, здав назад, об’їхав коня і поїхав у бік Вороніжа та Курдюмівки»

За словами чоловіка, конфлікт між селянами та підприємцями, що заготовляють ліс, триває не перший рік. Жителі Землянки хочуть створити заповідну зону, натомість там триває масштабна вирубка.

«Тут відбувається знищення самосійних лісів сотнями гектарів, навіть не під ріллю, а існує схема, коли береза вивозиться на вугілля, сосна, мабуть, на дрова. На цих ділянках цим займається ПП «Ямпіль Інвест», як відповідає поліція і як нам вдалось встановити».

Як повідомила нашим колегам з ТРК «Акцент» інспектор з комунікації Шосткинського районного управління поліції Інна Фролова, водія вантажівки поліція вже розшукала. Чоловіка притягнули до адміністративної відповідальності.

«Проведеними розшуковими заходами патрульні розшукали винуватця пригоди та склали відносно нього адміністративний протокол за статтею 124, винесли постанову про адміністративне правопорушення за частиною 4 статті 122 та частини 1 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення».

Ми зв’язалися з представниками ПП «Ямпіль Інвест». За словами директора підприємства Вікторії Гордієнко, довкола села Землянка «Ямпіль Інвест» не орендує земель, власного та орендовано автотранспорту з таким номерним знаком, який є на відео, підприємство не має, не мають таких вантажівок і суб’єкти господарювання, з якими воно співпрацює.

2 thoughts on “🔴 📺 Водій вантажівки збив екоактивіста, задавивши його коня. Чоловік, який намагався зупинити вивіз лісу, звинувачує ПП «Ямпіль Інвест»

  1. Как же достали эти суки , которые никак не нажрутся , одни пни кругом стоят , лес рубят куда не пойди , со всех сторон тащат в Свесское лесничество , дороги поразбивали эти фуры , вырезают лес так, что скоро ничего не останется , воры и быдло зажраное.Вырезают берёзу, дуб, сосну , а садят(и то не всегда) только сосну , за собой не расчищают , срач стоит на местах вырубоек.Главное срезать , продать , а убрать и посадить – на это времени нет .Твари хохляцкие

Comments are closed.

error: Content is protected !!