На Шосткинщині два медичних заклади планують відновити свою роботу. Серед них – Обласний діагностичний центр та дитяча лікарня

Про це повідомили в Сумській ОВА 

Рішення про реорганізацію Обласного діагностичного центру, що працював у місті Шостці, ухвалили ще в листопаді 2022 року. Нині заклад не працює вже рік – дороговартісне обладнання не використовується, а тисячі людей залишаються без доступної та якісної діагностики, адже процедура реорганізації досі не завершена.

Під час свого візиту на Шосткинщину очільник ОВА Володимир Артюх пообіцяв, що на найближчій сесії це питання вирішиться.

Шосткинська дитяча лікарня нині також в процесі реорганізації. Міжнародні донори надають допомогу для створення на території закладу сучасного реабілітаційного центру, який працюватиме і для дітей, і для дорослих. 

«Дякую всім, хто сьогодні домагає Сумщині відновлюватись, надавати людям всебічну допомогу, у тому числі і реабілітаційну. Наразі це для нас, як і для всієї країни дуже важливо. І ми зробимо все, щоби люди, які постраждали від війни, не залишились один на один зі своїми проблемами, а якнайскоріше адаптувались і повернулись до життя. Це важливо, адже наші захисники і захисниці – це гордість України, цвіт нації» – зазначив очільник ОВА.

error: Content is protected !!