🔴 📺 «Не шкодують ні дітей, ні жінок». Мешканці Дружби розповіли про обстріл міста

Першого жовтня близько десятої години ранку російські військові обстріляли місто Дружба з реактивної системи залпового вогню.

Мешканка Дружби Галина розповідає, що в результаті обстрілу було пошкоджено житловий будинок її колеги, торгові та адміністративні приміщення у центрі міста.

«Я була у нічну зміну, і коли розпочався обстріл, я саме прийшла додому і готувала їжу. Обстріл був такий потужний, що у мене відкрились двері у веранду. А коли вийшла на вулицю, як трохи стихло, то побачила, що є влучання. Я дізналась, що прилетіло в адміністративну будівлю, житлові будинки, аптеку та магазин. Другий поверх житлового будинку зруйнували дуже сильно, там навіть снаряд нерозірваний був. До 16 години люди чекали, коли приїдуть сапери і розмінують. Росіяни не шкодують ні дітей, ні жінок, їм начхати, куди летить. У нас мирне місто, у нас немає нічого такого, щоб могло бути цікавим для них».

а9

Дружбянка Раїса розповідає, що після обстрілу в центрі міста зайнялись дерева

«Вікна вдома дрижали, а тому ми вийшли у веранду там, де немає скла. Вже потім вийшли на вулицю, де вже був дим – десь влучили. Я їхала сюди у справах і побачила, що дерево горіло біля гастроному, а біля аптеки була яма, а трохи далі двоповерховий будинок, де було розбито два скла та наскрізь пробита стіна».

а7

Житель міста Віктор розповідає, що  в результаті обстрілу поранення отримала його дружина Алла. Крім того, снаряд влучив у їх будинок.

«Коли почув вибухи, то вискочив на вулицю, якраз і попало у нашу хату. Дивився, що за залізницею йде дим, а потім повернув голову і побачив, що горить хата. Дружина пішла у місто і потрапила під обстріл, зараз вона у Шосткинській лікарні. Вчора достали осколок, сьогодні на праву стопу наклали гіпс, у неї кістки перебиті».

а6

За словами чоловіка, найбільших руйнувань зазнав будинок його сусідів. Сімейної пари у момент обстрілу вдома не було.  

«Анжела зараз працює по Дарниці, а Толя поїхав на роботу в Журавку. Після влучання я відразу на дах піднявся, бачу у мене горить полум’я і, на щастя, поливочні рукави були. Спочатку тушив у себе, потім – у сусідів, а потім приїхали пожежні».

а11

За словами секретаря Дружбівської міської ради Інни Родоман, росіяни обстрілювали місто у базарний день, знаючи, що багато людей буде на вулиці

«У неділю близько 10 ранку у нас було 10 прильотів, хочу сказати, що це був ранок і базарний день, а тому багато людей було у центрі міста. Постраждала адмінбудівля, житлові будинки, поранена одна жінка. На даний час розгрібаємо завали, надаємо допомогу. Останній раз обстріл міста був 4 вересня, і ось знову окупанти привітали нас зі святом, таким великим святом».

а1

а2

а3

а4

а5

а8

error: Content is protected !!