Щоб позбавити лікарів можливості заробляти на ліках, які вони виписують своїм пацієнтам, в нашій державі почала діяти заборона вказувати торгівельну назву медичного препарату у рецептах. Відтепер, медпрацівники повинні зазначити у рецепті лише міжнародну непатентовану назву ліків, а аптекарі повинні продавати найдешевші з їх аналогів.

Ямпільські лікарі погоджуються, що досить часто медичні препарати з аналогічним складом продаються за різними цінами, але водночас відзначають, що найчастіше від ціни ліків залежить їх ефективність для хворого. Тож, залишається питанням, чи підуть такі нововведення на користь мешканцям району.  

Проте, в 2014 році ямпільчани дійсно зможуть значно зекономити на медичних препаратах, відповідна можливість передбачена пілотним проектом, що буде реалізовуватись на нашій території.

Для того, щоб прочитати повну версію статті та з’ясувати всі аспекти медичних нововведень, а також дізнатись, як ямпільчани в 2014 році зможуть купувати дороговартісні ліки зі значною знижкою – перейдіть за посиланням http://www.yampil.info/archives/7113.html та введіть код доступу, що опублікований в № 2 районної газети «Голос часу» від 11 січня 2014 року.

1 thought on “Чи подешевшає лікування?

  1. Эту аптеку, где сейчас продаются “ножки Буша” уничтожили для того, чтобы в Ямполе появилось 4 частных. И, разумеется, “подешевели” лекарства. Мри на здоровье, молчащее стадо!

Comments are closed.