🔴 📺 «Свій будинок я будував 60 років, а вони його в одну мить знищили»: жителі Дружби розповіли про обстріл міста

У жовтні російські військові тричі обстрілювали житлові будинки прикордонного міста Дружба

Сьомого жовтня вони гатили по вулиці Шахтарській, де зруйнували будинок Віктора Біндюга. Чоловік розповів про цей жахливий ранок кореспондентам Ямпільського інформаційного агентства.

«Близько шостої ранку в суботу почув два постріли, а за ним третій. Я подивився, а у мене покосилось три стіни і вікна повипадали у будинок. Я був після операції, а тому ледь піднявся, дивлюся, а за шторами відблиски вогню – зайнялись сараї, там був цілий ансамбль сараїв. Полум’я перекинулось на будинок, а у мене був високий будинок з мансардою. У цей час зайнялась і друга хата, куди також влучив снаряд».

Чоловік розповідає, що російські військові стріляли по вулиці, де проживали лише цивільні. Більше того, постраждали будинки, які належать людям, що багато років тому виїхали в Росію

«Я нікому зла не зробив, прожив тут від народження. Колись тут була маленька хатка, а цей будинок я років 60 будував і вони його в одну мить знищили. Тут навіть близько нікого не було, хто був ворогом Росії. У мене під нагляди було аж три будинки, не рахуючи свій: Люда живе в Москві, там сестричка також в Москві, а тут жили ленінградці. Я тут у цьому кварталі один живий».

Сусідка Віктора Світлана Боровикова говорить, що коли розпочався обстріл, вона встигла сховатись в підвалі. А коли стихло, то допомагала гасити велику пожежу

«Ми у той час спали, а коли розпочались постріли, то швиденько злетіли з ліжка і сховались у підвалі, бо на нас вже летіло скло. Ми навіть не зрозуміли, що трапилось, але коли були у підвалі, то чули, як щось вже тріщить. Коли все стихло – вискочили на вулицю і побачили, що у сусіда зайнявся сарай. Потім почали з’їжджатися машини, люди збиратися, але все це швидко не змогли відбити і вогонь  перекинувся на сусідську хату».

За словами Світлани, у жовтні це вже третій обстріл міста, а тому її родина збирається виїжджати у безпечне місце.  

«Кожен день вже ці обстріли, ми на цей час навіть заводимо будильник, тому що це нестерпно і відбувається постійно. Ми вже збираємо речі і плануємо виїжджати. Поки до доньки у Київ, бо у нас немає грошей, а далі буде видно».  

До цього місто Дружба обстріляли 6 жовтня. Тоді був пошкоджений один житловий будинок.

ь1

ь2

ь3

ь4

ь5

ь6

ь7

error: Content is protected !!