🔴 📺 «Куля обірвала життя Героя під Авдіївкою»: Ямпіль прощався з Віктором Федченком

В Ямполі поховали сорока шести річного військового Віктора Федченка, який 22 жовтня героїчно загинув при захисті Авдіївки

Віктор приєднався до війська у перші дні повномасштабного вторгнення,  – розповідає Ямпільський селищний голова Ольга Губар

«Він виріс в Ямполі, працював тут, його знали майже всі ямпільчани. Протягом життя він займав різні посади, був прекрасною людиною. Завжди радів життю, був дуже принциповим, гарним, був надійним товаришем, люблячим сином, чоловіком, батьком та братом. Віктор Михайлович був учасником АТО, а тому з перших днів повномасштабного вторгнення він зі зброєю в руках став на захист нашої країни, воював у найгарячіших точках, його життя обірвала рашистська куля під Авдіївкою».

Інна Дзюба була однокласницею військового. Жінка розповідає, що звістка про загибель Віктора шокувала всіх.

«Він наш однокласник та друг, для нас він завжди буде просто Вітя, хоч побратими і називають його Віктор Михайлович, а для нас він Вітя – світла та гарна людина, яка ніколи нікому ні в чому не відмовила. В цьому році у нас мала бути зустріч 30 років після школи, ось ми зібрались, стоїмо шоковані – така у нас вийшла зустріч. Ми дуже вдячні нашому герою за те, що маємо ще один день життя».

Побратим Віктора Федченка Андрій Шемет розповідає, що серце ямпільчанина перестало битись під Авдіївкою. Військові ціною життя утримують місто під натиском переважаючих сил ворога.  

«Він був ідеальною людиною – ніколи нікого не образив, а як командир також був ідеальним – завжди піклувався про особовий склад не лише свого підрозділу, намагався всюди навести лад, підтягнути, де треба. Але стався мінометний обстрілі з застосуванням дронів, ви самі знаєте, що це таке».

Поховали Віктора Федченка на місцевому кладовищі. Попрощатись з військовим вийшло все селище.

1 thought on “🔴 📺 «Куля обірвала життя Героя під Авдіївкою»: Ямпіль прощався з Віктором Федченком

  1. Навіть небо прояснилось …а потім знов заплакало.

Comments are closed.

error: Content is protected !!