Хамство по відношенню до людей та повна неповага до закону – саме так можна охарактеризувати дії водіїв вантажних автомобілів, що влаштували стоянку на центральній площі Ямполя, прямо під зводами  Спасо – Преображенського храму.

Ямпільчани спостерігають таку картину вже не вперше. Вантажівки доволі часто перекривають пішоходам тротуарні доріжки та доступ до магазинів, що розташовані на цій площі. Як правило, вони стоять там досить довго, але будь-якої реакції з боку селищної влади та контролюючих органів це не викликає. 

Тож, цілком можна прогнозувати, що ці вантажні автомобілі і надалі створюватимуть незручності пішоходам та руйнуватимуть асфальт, який в Ямполі і так давно не ремонтувався.

4 thoughts on “Центральну площу Ямполя перетворили на автостоянку

  1. Если бы вы знали, кому принадлежат эти автомобили, то упали бы на колени под “зводами” церкви!

  2. Так это Януковича камазы, кукурузку вывозят!!!

  3. Какая разница, чьи это машины? Даже если бы они принадлежали бомжам – реакция была такая же! Поселковым властям всё равно, они не замечают проблем ямпольчан, не могут управлять коммунальной собственности, защищать интересы посёлка! Эту «власть» нужно гнать из Ямполя!

  4. Наша селищна влада не замечает ни машин на тротуарах, ни разбитых дорог, ни улиц без освещения. Но зато хорошо видит свою зарплату.

Comments are closed.