Районна дитячо-юнацька спортивна школа підбила підсумки роботи в 2013 році, визначивши кращих спортсменів та тренерів, які прославляли наш район на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
Як повідомив директор ДЮСШ Микола Корж, кращим тренером спортивної школи було визначено тренера відділення карате Беспалого Святослава Михайловича, Сергійко Олександр Іванович (відділення шахів) та Марушко Віталій Володимирович (відділення футболу) зайняли відповідно друге та треті місця.
Що стосується спортсменів, то колектив районної дитячо-юнацької спортивної школи вирішив виділити кращих в кожному виді спорту, що викладається в спортшколі. Кращим серед футболістів став Іван Селюк з Воздвиженського, серед лижників – Ковальова Дарина зі Свеси, серед шахістів – Сергійко Сергій з Ямполя, а дружбівчанка Прихожа Діана досягнула найкращих результатів серед каратистів району.
Всі переможці були нагороджені почесними грамотами, а юні спортсмени ще й грошовими преміями від профспілкового комітету Ямпільської районної дитячо-юнацької спортивної школи.