В Ямполі відбувся один з найяскравіших і наймасовіших шкільних конкурсів – районний фестиваль шкільних агітаційних бригад «Молодь обирає здоров’я»,  в якому взяли участь представники більшості навчальних закладів Ямпільського району.

Боротьба за титул переможця вже традиційно розгорнулась між командами Ямпільської загальноосвітньої школи №1 та Свеської спеціалізованої школи №2 – «ліцей», яка в минулому році виграла не лише районний та обласний етап, а і в всеукраїнському фіналі фестивалю зайняла п’яте місце серед тридцяти однієї команди. Цього ж року перемогу святкувала команда «Крок» Ямпільської ЗОШ №1, свесяни ж посіли друге місце. Журі конкурсу виділила відразу три треті місця, «бронзовими» призерами фестивалю стали команди Імшанської загальноосвітньої школи, Ямпільської загальноосвітньої школи №2 та Свеської спеціалізованої школи №1.  

10 thoughts on “В конкурсі агітбригад перемогли ямпільчани

 1. Все это прекрасно.Но пара вопросов к редактору: что вы сделали с газетой ?Первый вариант был гораздо удобней ,а сейчас одни заморочки.И что в нашей стране сейчас тишь да гладь ,где заявления коменты власти ,опозиции.Что ввесь район лег под регионы.

  1. А как по мне – так стало значительно интересней. Не будьте такими консерваторами!

 2. Переконані, що зміни в дизайні зробили інтернет-газету більш функціональною. Інша справа, що читачам до цим змін треба звикнути і зрозуміти нову систему виводу новин. Зверніть увагу, що за таким же принципом діють провідні українські інформаційні ресурси. Пропонуємо вам повідомити, що конкретно вас не влаштовує і ми спробуємо внести зміни і максимально адаптувати сайт до ваших потреб.

  Ситуація в державі зараз хвилює всіх, але, як ви могли помітити, Ямпільська інтернет-газета спеціалізується виключно на новинах Ямполя і Ямпільського району. На сайті не розміщуються не обласні, не всеукраїнські новини – відповідну інформацію ви можете знайти на сотнях інших інформаційних сайтів. Слідкувати за подіями в області та столиці України ми не маємо змоги, а передруковувати інформацію з інших ресурсів не має сенсу. Якщо ми матимемо яку-небудь місцеву інформацію з цього приводу – ця новина відразу з’явиться в стрічці новин.

 3. Да может и лутше , но правый верхний угол нужно было сделать ярче.

  1. В правому верхньому куті на першій сторінці розміщено відмет спільноти в Вконтакте, на сторінках новин в цьому місці виводяться новини рубрики «краєзнавство», як спецпроекту Ямпіль.INFO Які у вас є пропозиції, щоб зробити це місце більш яскравим?

 4. А как часто Вы читаете публикации.Написали и все! А комментарии к публикациям все в одном цвете.Такое впечатление ,что краска либо заканчивается либо выгорела статья.

  1. Не, не согласен. Текст не должен быть слишком ярким, тогда его сложно читать. И так не плохо, хотя просил бы сделать чуть-чуть темнее. А, в общем, сайт замечательный, современный и хорошо продуманный.

   1. Разговор не о яркости,это не карнавал.А о том что нет четкости.

Comments are closed.