🔴 📺 «Ми втратили друга і героя»: що знайомі та друзі розповідають про загиблого військового з Ямполя Володимира Лященка

В Ямполі попрощались з тридцяти семирічним військовослужбовцем Володимиром Лященком, який 30 листопада загинув на Донеччині.

Побратим загиблого Іван Первусяк розповідає, що їх підрозділ два з половиною місяця виконував бойові завдання в зоні бойових дій.  

«Ми формувались на Рівненському навчальному полігоні і з того часу ми спілкувались. Про нього можу сказати, що він був хорошою, теплою та чуйною людиною, яка завжди посміхалася на всі життєві труднощі. Він завжди всім допомагав і підтримував, всім, чим міг: словом, діями, вчинками. Більшої біди немає, як втратити друга, героя, побратима, який віддав життя не тільки за себе, за маму, за тата, а і за всіх нас».

Ольга Отрошок розповідає, що була однокласницею Володимира. Говорить, що він запам’ятається їй доброю та веселою людиною.

«Навчались  з першого класу. Він у нас був такий математик, що найкраще за всіх рахував без калькулятора, ми були цим вражені. Математика – це було його, так він і вступив до вищого навчального закладу. Після школи востаннє зустрічались через 15 років після випуску, ну а потім ковід, війна … Він запам’ятається дуже позитивним і доброзичливим».

Ямпільчанин Олег Буюн протягом трьох років працював з Володимиром Лященком. Говорить, що він був дуже відповідальний і на нього завжди можна було покластися.   

«Маму він любив, допомагав, все розповідав, що у них десь є город. Людина була дуже хороша. Ми з ним влітку їздили за грибами, він був хороший грибник і знав, де і що росте. Добрий чоловік був».

Прощання з загиблим героєм відбулось у Спасо-Преображенському храмі, поховали військовослужбовця на місцевому кладовищі.

error: Content is protected !!