У сучасному світі ресторанного бізнесу, ефективність обслуговування клієнтів часто страждає через традиційні методи передачі замовлень на кухню та отримання сповіщення про готовність страв. Це призводить до затримок та плутанини, особливо у високонавантажені години роботи. Для вирішення цих проблем сучасні системи управління закладом харчування часто включають інноваційну опцію під назвою «Екран кухні». Цей інструмент значно спрощує процес обробки замовлень, виключаючи потребу в паперових бігунках, які часто є причиною плутанини і затримок. Докладніше про цю функцію можна дізнатися за посиланням https://firemenu.net/uk/features/kitchen-screen. Вона забезпечує чітке відображення всіх замовлень на одному екрані, дозволяючи кухонному персоналу отримувати запит на страву одразу після його фіксації офіціантом, а також демонструє статус готовності страв.

Чим корисна автоматизована система управління замовленнями?

З використанням опції екран кухні, яка є ключовою складовою сучасних систем управління процесом приготування замовлень, робота кухарів в ресторанах радикально трансформується. За прикладом платформи FireMenu можна детально зрозуміти механіку процесу. Завдяки цьому інструменту, кухня отримує автоматичне надходження замовлення одразу від усіх офіціантів.

Це дозволяє забезпечити строгий порядок отримання запитів та сформувати пріоритетність видачі страв. Коли кухар починає працювати над стравою, він відзначає її у додатку як “взяту в роботу”, тим самим інформуючи офіціанта, що страва знаходиться в процесі приготування. По завершенні офіціант отримує сповіщення на свій гаджет. Це особливо зручно, коли відвідувач ресторану запитує про час очікування страви. Тепер офіціант може швидко надати точну інформацію, використовуючи дані з додатка.

Важливою особливістю є індикатор часу, який встановлюється для кожного замовлення. Він запускає зворотний відлік часу після початку приготування страви, що допомагає уникнути затримок та гарантує своєчасне приготування замовлення.

Автоматизація роботи кухні та бару: переваги використання професійних сервісів

Для досягнення максимальної продуктивності у ресторанному бізнесі, важливо використовувати лише ліцензійні версії програмного забезпечення. Опція екран кухні є інтегральною частиною автоматизованої системи управління замовленнями, тому вона постійно вдосконалюється та оновлюється, що гарантує безперебійну роботу, а також забезпечує захист даних бізнесу від потенційних хакерських загроз.

8KEMUC_W5seFH_w4ls8lyfhol4TcMpKGM2c6VQHY3EyNLYMmVyo4FzBMP6bbFZEgFgDjTh8JRiVAZNoyNoYY_Y0fK6Nnzh-18JOwVqnQ0TD39g7pWkQ7YRT-0LL24kmdUF6Kh5WDA7Wj0V1An4BM4_I

Професійні програми, як FireMenu, характеризуються простотою налаштування та надають ряд додаткових переваг:

  1. Універсальність встановлення — екран кухні, як частину основного ПЗ, можна інсталювати на будь-якому пристрої, що під’єднаний до інтернету – чи то персональний комп’ютер, планшет, або смартфон. Завдяки цій можливості сервіс вважається доступним для всіх членів команди.
  2. Розподілення на різні зони – дана опція дозволяє розділити інтерфейс на кілька зон, наприклад, кухня — окремо, бар — окремо тощо. Це допомагає кожному відділу концентруватися на своїх цільових замовленнях та виконувати їх вчасно.
  3. Інтеграція даних про виготовлення напівфабрикатів – екран кухні дозволяє вводити інформацію про напівфабрикати, що виготовляються кухнею, а також відстежувати процес їх приготування. Це не лише полегшує складський облік, але й дозволяє керувати запасами більш ефективно, мінімізуючи витрати та відходи.
error: Content is protected !!