Що важливо знати про пневматичну зброю

Пневматична зброя наразі є дуже популярною в Україні. Її використання не заборонено законодавством. Крім того, воно має доволі широку сферу застосування і може стати в нагоді і для розваг, і для самооборони. За посиланням https://one-click.com.ua/sportivnaya-strelba/pnevmatika/pnevmaticheskie-vintovki/ ви можете придбати якісну гвинтівку від одного з найкращих світових виробників. Якість зброї перевірена часом, ціна доступна.

На що звертати увагу перед покупкою

Обираючи пневматику завжди звертайте увагу на такі характеристики виробу:

  • тип гвинтівки;
  • розмір;
  • вагу;
  • тип прицілу;
  • потужність;
  • швидкість вильоту кулі.

Враховуйте не тільки значення параметрів, а й те хто, та для чого буде використовувати гвинтівку. Адже різні проблеми мають різні способи вирішення. 

Так, для жінок та підлітків, що тільки починають вчитись стріляти  чудово підійдуть невеликі PCP-гвинтівки. Вони не мають сильної віддачі та не потребують особливих зусиль при використанні. Для них принциповими параметрами є вага та габарити зброї, а також зручність.

Якщо ж вам потрібні максимально точні постріли, варто більше уваги приділяти технічним характеристикам виробів, зокрема потужності та прицілу. Вибирайте зброю від відомих виробників та не економте на якості. Пам’ятайте, що бюджетна гвинтівка ніколи не буде стріляти без осічок.

Правила користування

Для використання пневматики не потрібно оформлювати спеціальний дозвіл. Мати таку “іграшку” можуть всі громадяни, що досягли віку 18 років. Втім, важливо не забувати про правила безпеки. Постріл з близької відстані може завдати важкого поранення. Тому ніколи не цільтесь в людей і дотримайтесь правил користування зброєю.

Крім того, не забувайте про юридичні обмеження:

  • перевозити гвинтівки без спеціального чохла заборонено;
  • використання для полювання можливо лише за наявності мисливської ліцензії.

Перевіряйте цілісність зброї та піклуйтесь про її стан. А за запасними частинами та аксесуарами заходьте на one-click,com.ua. Тут знайдеться все необхідне.

error: Content is protected !!