Вибір сміттєвого бака для побутових чи комерційних потреб — завдання не з легких. Асортимент таких виробів на українському ринку вражає різноманітністю моделей, розмірів, матеріалів виготовлення. Щоб купити сміттєвий бак, який буде відповідати Вашим потребам, варто визначитися з декількома факторами, про які ми розповімо далі.

dNYRqqGb9BkLwPGrgfr8KqIfLL8WVCpr72H8j83hDsS_Jfj6xeYo7sSxgZfUSWeF_sido5mbYx4Vye260wFCBPxAuepEyx3clVubuflSkiHW1HHKPyW3XmhW-7g30_M7XUkEGkCJz7qMF_RhOeK3UPs

Різновиди сміттєвих баків

На ринку представлений широкий вибір моделей сміттєвих баків під будь-які потреби та бюджет. Контейнери для сміття бувають кількох типів, що відрізняються за конструкцією та функціональністю:

  • За наявністю кришки розрізняють відкриті та закриті моделі. Закриті оснащені щільною кришкою, що надійно захищає вміст від атмосферних опадів, комах, птахів та тварин.
  • За мобільністю бувають стаціонарні сміттєві баки без коліс та мобільні баки на 2-4 поворотних коліщатках. Вони можуть бути з ручками для легкого пересування.
  • За способом відкривання верхньої кришки виділяють моделі з механічною педаллю, важелем або кнопкою. Гігієнічним є варіант з ножною педаллю.
  • Для покращення санітарного стану баки можуть мати системи очищення, які запобігають розмноженню бактерій та появі неприємних запахів.
  • За формою корпусу найчастіше зустрічаються класичні прямокутні або циліндричні баки. Рідше — арочні, трикутні, сферичні та інші нестандартні форми.

Головне — правильно визначитись з необхідним типом для зручного та тривалого використання.

На що звернути увагу при покупці

-ZWUEcY0GExgE4FNw3lV6j7BpAtAFGbEt0ribEYLuBuWRQVNiUPV2UQqNAqYu0iHLx0xJpeBmJfEI_z-UF7ImF2wvxptb_jFFZwDk7Z5Ve-iloo9L8ClQu-GrzLtrC2cGFCvOgr6C8ADBDaqTMhtf1M

По-перше, при виборі сміттєвого бака варто розуміти, де він буде використовуватись. Від цього залежать об’єм, матеріал корпусу, наявність коліс чи ручок. Застосування баків на вулиці чи подвір’ї потребує особливого підходу. Тут важлива стійкість до атмосферних опадів, UV-випромінювання та механічних пошкоджень. Для використання в таких умовах рекомендуємо обирати баки з металу. 

По-друге, при виборі об’єму варто знати, яку кількість сміття доведеться збирати за 1 раз. Якщо контейнер для сміття буде використовуватись вдома, то доцільно обрати компактну модель об’ємом 30-60 літрів. Для офісу радимо баки об’ємом 60-120 літрів на коліщатках для мобільності. Для приміщень комерційного призначення (магазинів, автосервісів, АЗС тощо) доцільно застосовувати металеві контейнери обʼємом 550-1100 літрів.

Ще один важливий момент — матеріал корпусу. Найчастіше використовують пластик чи метал. Пластикові краще підходять для побутового застосування, металеві – для комерційного. Перші — легші, але менш міцні та довговічні. При виробництві металевих баків використовується оцинкована сталь. Цей матеріал має низку суттєвих переваг. А саме надійно захищає сталеву основу від корозії, завдяки чому термін служби виробу значно збільшується. Він має високу міцність та зносостійкість, тому баки з оцинкованої сталі довго зберігають зовнішній вигляд.

Де придбати сміттєві баки?

Широкий асортимент якісних сміттєвих баків для Ваших потреб пропонує компанія «УХЛ-МАШ». Вона пропонує пластикові та металеві сміттєві баки різних розмірів та конфігурацій. Асортимент налічує різноманітні виконання: з кришками або без, мобільні та стаціонарні тощо. Кожен контейнер для сміття проходить випробування на міцність та герметичність. Фахівці надають повну консультацію з підбору оптимальної моделі для конкретних умов експлуатації.

error: Content is protected !!