Навіщо росіяни тримають 19000 бійців на кордоні з Сумщиною та Чернігівщиною. Пояснили наші військові

У межах кордону Сумської та Чернігівської областей з боку рф зосереджено близько 19 000 військових російського контингенту. Цей показник не змінюється протягом кількох місяців, – повідомляє речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Північного напрямку Юрій Повх в ефірі Національного телемарафону “Єдині новини”, пише Суспільне.

За словами Юрія Повха, говорити про те, що є ознаки створення ударних угруповань з боку росії, не доводиться.

“19 000 бійців — це контингент, який можна схарактеризувати, як війська прикриття кордону. Це не ударна сила, яка спроможна здійснити прорив бойових порядків українських військ”, — каже Повх.

Також він додав, що на даний час росіяни ведуть більшою мірою, так званий “турбуючий вогонь” у бік українських бійців на прикордонні Чернігівщини та Сумщини. Обстріл ведуть з мінометів, артилерії, а також застосовують FPV-дрони.

Нагадаємо, що начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус раніше казав, що Росія наразі здатна протягом тижня-трьох сформувати достатній контингент для повторного наступу на територію Чернігівщини. За його словами, російські війська дійсно здатні мобілізовуватися за короткий період часу, але стоїть питання чи будуть вони це робити.

error: Content is protected !!