«Один народ» та «фашисти в Україні». Нардеп-зрадник Деркач дав перше інтерв’ю після втечі

Колишній народний депутат від глухівського округу Андрій Деркач вперше після початку повномасштабного вторгнення з’явився на екранах. В Україні його звинувачують у державній зраді.

У чому суть

Колишній нардеп в підконтрольній Росії Білорусії дав інтерв’ю американській журналістці Сімоні Манджанте, яку пов’язують з Трампом. У своєму виступі Деркач повторював тези російської пропаганди. Деркач назвав Україну «концлагерем» та «фашистською диктатурою». Заявив, що українці та росіяни «один народ», бо в його виборчому окрузі проходить 209 кілометрів кордону з росією.

Звинувачений у державній зраді політик переймається про підконтрольну росії УПЦ Московського патріархату.

Пояснив Деркач і чому втік на Росію. За словами підозрюваного у державній зраді, він боїться помсти. Виявляється, їхати з України його підштовхнув досвід, у тому числі здобутий в академії ФСБ.

Деркач заявив, що півроку після початку вторгнення знаходився в Україні, що є люди, які «йому допомагали і допомагають». А ще посміявся, що його шукали в його виборчому окрузі в свинарниках та курятниках.

Нагадаємо, у 2022 році Служба безпеки викрила агентурну мережу Головного управління Генштабу рф, котра повинна була допомагати ворогу в захопленні України. До неї, зокрема, входив Андрій Деркач.

За даними слідства, Деркач курував створення приватних охоронних підприємств в різних областях нашої країни, які повинні були посприяти швидкому захопленню країни.

error: Content is protected !!