Покинуті житлові, адміністративні та виробничі приміщення, кількість яких з року в рік збільшується, становляться актуальною проблемою для Ямполя. В селищі вже виникли цілі квартали з руїн та запустілих будинків. Боротися з цією проблемою важко, але рано чи пізно з цим  доведеться щось робити.   

Всі ми спостерігаємо, як попри всі економічні негаразди наше селище розбудовується: зводяться нові магазини та приватні житлові будинки. Люди прагнуть жити комфортніше, тож перебираються ближче до центру, нерідко лишаючи старі приміщення. Ці споруди  поступово руйнуються, їх ділянки перетворюється на стихійні звалища для сміття, а самі будинки в притони для бомжів, алкоголіків та наркоманів. Та й виглядають вони моторошно, від чого страждає і вуличний пейзаж.

Вочевидь, поки що влада не має чіткої відповіді на питання, що робити з цими приміщеннями: передати в приватні руки, розібрати, або реконструювати та повернути на службу громаді. Наразі, кожен варіант має свої недоліки, адже в бюджеті попросту не вистачає коштів на розбір, а тим паче на реконструкцію будинків, непотрібні ямпільські руїни і приватним інвесторам, які не виявляють великого бажання їх придбати, або взяти в оренду. Можливо буде знайдений інший вихід з проблеми, очевидно одне – замислитись над нею потрібно вже зараз.

Для того, щоб прочитати повну версію статті – перейдіть за посиланням http://www.yampil.info/archives/7390.html та введіть код, що опублікований в №5 районної газети «Голос часу» від 1 лютого 2014 року. 

error: Content is protected !!
Site Protection is enabled by using WP Site Protector from Exattosoft.com