Ямпільські юні вокалісти вчергове здобули першість на міжнародних конкурсах й фестивалях

Діти активно виступали на різноманітних Міжнародних конкурсах у дистанційному форматі, – повідомляє Ямпільський Центр дитячої та юнацької творчості.

  • І місце здобула Олеся Фандікова з кліпом “Вчителі” у ІІІ Міжнародному конкурсі мистецтв “В унісон”;
  • ІІ місце – Роман Нестеренко, Анастасія Московко, Аліна Ємельянова та Богдана Левченко у Міжнародному конкурсі мистецтв “CHRISTMAS SYMPHONY” з піснями “Новорічна”, “Біла зима”, “Зима” та “Хто, як не ти”. Також співаки отримали найвищу оцінку – Гран-прі у VIII Міжнародному фестивалі мистецтв “Yula Art Fest” за відеокліпи “Джавеліни”, “Розлилися води” і “Сила роду”;
  • ІІІ місце – дует Тимура Шулімова та Поліни Сдвижкової у ІІІ Міжнародному конкурсі мистецтв “В унісон”, з кліпом-піснею “Рідна Україна”;
  • Анастасія Дятленко за пісню “Я хочу”в ІІІ Міжнародному конкурсі мистецтв “В унісон” й Анастасія Косенко за пісню “Татова любов” у VIII Міжнародному фестивалі мистецтв “Yula Art Fest” отримали Гран-прі.

“Вітаємо! Аплодуємо солістам та дружній команді педагогів, які працювали над кліпами: Марині Баннік, Ользі Гіптер, Аліні Ключко, Антоніні Тачковій, Тетяні Дятленко та, звичайно, нашому суперовому звукорежисеру Андрію Лисенко! Пишаємося всіма вами! І… Працюємо далі!”, – привітали у Центрі дитячої та юнацької творчості.

error: Content is protected !!