🔴 📺 «Sport House»: в Ямполі відкрили нову тренажерну залу

В Ямполі відкрили спортивно-реабілітаційну тренажерну залу «Sport House», яка функціонуватиме в будівлі одного з навчальних закладів селища

Ямпільська селищна голова Ольга Губар говорить, що  ідею вдалось реалізувати за допомогою міжнародних партнерів.

«У 2023 році наша громада взяла участь у проекті «Людський вимір». Ми пройшли навчання і написали цей проект. Крім того, ми взяли дольову участь у відбудові цієї будівлі, і на сьогоднішній день маємо результат – це нова спортивна зала, куди зможуть ходити і малі, і дорослі, і люди похилого віку».

Директор Ямпільської дитячо-юнацької школи В’ячеслав Захарченко розповідає, що спортивну залу розмістили в приміщенні, де до війни займалась секція карате. Ремонтні роботи тривали два місяці.

«Дуже швидко ми відремонтували цю залу, так як строки піджимали, то ми впорались за два місяці. Тут зривались поли, все засипалось піском, заливалось, трамбувалось, стіни повністю зашивались гіпсокартоном. Робилась нова електропроводка, підлога покривалась гумовим покриттям, проводилось опалення, щоб можна було комфортно займатись».

Вчитель фізичної культури Ямпільської школи №1 Олександр Лунь очікує, що тут тренуватимуться не лише діти, а і люди старшого віку. Говорить, що для цього створені всі умови.

«На мою думку, умови тут більш, ніж гарні. Коли я два місяці тому востаннє тут був, тут взагалі нічого не було. Зала має багато переваг, якщо порівнювати зі спортивною школою: тут більш високоякісні тренажери і більш класні умови: тепло, можна зробити чай, є плазма – там такого немає».

Побувала на відкритті зали і т.в.о. Шосткинської районної військової адміністрації Оксана Тарасюк. За її словами, проект у першу чергу спрямований на реабілітацію військових, які повертатимуться з зони бойових дій.

«Дуже важливо, що в наш час в нашому прикордонному районі відкривається такий простір, який не лише для дітей, а і для наших захисників і захисниць, які будуть повертатись. Тим більше, що я знаю, що тут буде працювати тренер – реабілітолог».

1 thought on “🔴 📺 «Sport House»: в Ямполі відкрили нову тренажерну залу

Comments are closed.

error: Content is protected !!