Що робити якщо ви не володієте просторими кімнатами або з якоїсь іншої причини не можете розмістити повнорозмірні меблі для сну? У цьому випадку ідеальним рішенням стане встановлення ліжка з нішею. З кожним роком популярність такої моделі швидко зростає, оскільки вона гармонійно поєднує комфортне спальне місце з ергономічним відсіком для зберігання речей. Вбудований внутрішній модуль дозволяє обійтися без придбання додаткового місця для зберігання речей та звільнити простір приміщення. Дуже корисним придбанням такі ліжка стануть для однокімнатних квартир, де вітальня слугує ще і в якості спальні. 

Kalando7-500x500.jpg

Властивості ліжок з нішею

Головною особливою конструкцією даної моделі є наявність внутрішньої ніші, яка має ті ж розміри, що і спальне місце. До переваг такого виробу відносять:

  • зручну зону для сну, яка вдало комбінується з функціональним вбудованим ящиком для зберігання;
  • простота та невибагливість в експлуатації;
  • місткість та об’ємність ніші;
  • непотрібність додаткового місця біля ліжка для того, щоб дістатися ніші;
  • економія місця в шафах та комодах. Наприклад постільну білизну та спальні приналежності можна зберігати у внутрішньому відсіку виробу;
  • можна відмовитися від додаткових предметів умеблювання, що тягне за собою ще один плюс – економію коштів.

До невеликих мінусів можна віднести момент, що дістатися вбудованого короба не можна, якщо на ліжку сплять люди.

Типи підіймальних механізмів

Ліжка з нішею для білизни мають кілька різновидів систем підйому:

  1. На петлях, який вважається найпростішим та бюджетним. Підйом основи здійснюється зусиллями користувача, що не є зручним для деяких людей.
  2. За допомогою металевих пружин. Такий варіант полегшує підняття спального місця та має гармонійне співвідношення ціни та якості. Але згодом пружини розтягуються, що призводить до погіршення експлуатаційних властивостей виробу.
  3. З газовими амортизаторами. Такий механізм трансформації є найзручнішим і найпопулярнішим. Газліфти гарантують плавне і безшумне підняття та опускання ложа, при мінімальному прикладанні до цього зусиль.

DSC_0091-min-500x500.jpg

Матеріали виготовлення

Найпоширенішою сировиною, що використовується для виробництва ліжок з нішею стає деревина і МДФ. Ліжка з дерева відрізняються екологічністю, красивим зовнішнім виглядом та тривалим терміном експлуатації. Але традиційно дерев’яні моделі мають високу цінову категорію, яка не є доступною для всіх категорій покупців. Місця для сну більш бюджетної лінійки виготовляються з МДФ чи ЛДСП.

Вибираючи необхідний варіант слід враховувати всі вищеперелічені моменти. Також можна підібрати ліжко з нішею в каталозі магазину з широким асортиментом меблевих виробів, які радують покупців привабливою вартістю. Різноманітність моделей дозволяє підібрати саме той варіант, який ідеально впишеться в інтер’єр будь-якої спальні.

error: Content is protected !!