Не одне покоління творчих особистостей виховали викладачі Ямпільської дитячої музичної школи, не всі вони потім стали музикантами, але дух творчості назавжди оселився в їх серцях.

Наразі в дитячій музичній школі навчається 104 учні, для них працюють класи фортепіано, бандури, скрипки, естрадного вокалу та хореографії, а не так давно, в жовтні минулого року, був відкритий ще й клас театрального мистецтва в Свесі. Музична школа не стоїть на місці і планує ще більше розширити сферу діяльності, зокрема  відкрити класи бояну та прикладного мистецтва.

У найближчих планах закладу проведення в Ямполі регіонального конкурсу піаністів «Чарівний ключик» у березні. Окрім того, вихованці музичної школи готуються до участі в цілому ряді обласних та всеукраїнських конкурсів. Планується, що творчість юних ямпільчан зможуть оцінити і мешканці Ямполя, де пройде звітний концерт хору

Для того, щоб прочитати повну версію статті – перейдіть за посиланням http://www.yampil.info/archives/7405.html та введіть код, що був опублікований в №5 районної газети «Голос часу» від 1 лютого 2014 року.

error: Content is protected !!
Site Protection is enabled by using WP Site Protector from Exattosoft.com