Про це запевнив депутат обласної ради, керівник Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Володимир Криштоп під час робочого візиту в Ямпіль, в рамках якого відбулось підписання Угоди про соціальне партнерство між Укрпоштою, Ямпільською районною радою та райдержадміністрацією.

Володимир Криштоп зазначив, що в Угоді йдеться про подальший розвиток поштової галузі у районі через забезпечення беззбиткової діяльності поштових відділень. Для цього необхідний певний об’єм надання послуг, плата за які дозволила б поштовикам покривати виробничі витрати (адже Укрпошта хоч і державне підприємство, однак функціонує виключно на кошти, які вдається заробляти від надання послуг).  У минулому році більшість соціальних виплат мешканцям Ямпільського району здійснювались не через пошту, а через комерційні банки. Тепер же районна влада взяла на себе зобов’язання стимулювати установи та громадян до більш активного користування послугами «Укрпошти». Мова йде про збільшення кількості пенсіонерів, що отримують пенсії через відділення поштового зв’язку (ВПЗ) чи безпосередньо доставляються листоношами додому до споживачів; забезпечення збільшення соцвиплат через ВПЗ та листонош; збільшення рівня приймання комунальних платежів через ВПЗ та листоношами.

Що стосується зобов’язань поштовиків, то Володимир Криштоп розповів, що більшість поштових відділень, що діють на Ямпільщині збиткові, але дирекція не має наміру їх закривати, а разом з місцевою владою прагне забезпечити їх оптимальним завантаженням для беззбиткової діяльності. Окрім цього, пошта бере на себе зобов’язання забезпечити високий рівень та якість обслуговування населення, у тому числі при наданні соціальних та адміністративних послуг.

2 thoughts on “Жодне поштове відділення на Ямпільщині більше не закриють

  1. Будет очередная принудиловка. А если пенсионеры не хотят стоять в очередях на почте, или чтобы к ним в дом приходили почтальоны? Коммунальные платежи… Зачем за уши тянуть, за счет “социальников” утопающий “хлам”? Еще и руки жмут – сплошные пенсионеры вокруг цветущего Палагина… они, что ли, приведут район к “покращенню”?

  2. дааа у пошты очень высакая якість надання послуг яб даже сказал нереально высокая

Comments are closed.