Вихованка лижного відділення ямпільської районної дитячо-юнацької школи Тиченко Оксана виборола срібну медаль Чемпіонату України з лижних гонок у командній естафеті.

Напередодні Зимової Олімпіади, 24 – 29 січня в місті Харків пройшов черговий чемпіонат України з лижних гонок , де змагалися юнацькі збірні областей України . До складу збірні Сумської області була запрошена і представниця нашого району Тиченко Оксана. У перший день змагань в індивідуальній гонці на 5 км класичним стилем Оксана посіла 7 місце. У спринтерській програмі, де лижники змагаються на короткій дистанції 800м. Оксана дійшла до фіналу і посіла 6 місце. За підсумками двох днів змагань були сформовані естафетні команди. Сумська область в цьому виді програми змагань виставила дві команди – Суми -1 і Суми – 2 , у складі другої команди була заявлена ??і Тиченко Оксана. Команди Сумської області не залишили шансів суперникам – перше і друге місце за сумчанами .

Найщиріші вітання Оксані зі срібною медаллю Чемпіонату України . Варто відзначити , що в грудні місяці у складі юнацької збірної області Оксана Тиченко проходила підготовку в Олімпійському центрі, в Карпатах , де традиційно проводиться Кубок України з лижних гонок, в індивідуальній гонці 5 км вільним стилем Оксана була третьою.

1 thought on “Ямпільчанка виборола срібло Чемпіонату України

Comments are closed.