Вже шестеро мешканців Ямпільського району виявили бажання покращити житлові умови шляхом участі у добудові 20 квартирного житлового будинку в Ямполі за допомогою багаторічного, пільгового, державного кредитування.

Як повідомив керуючий справами апарату районної ради Віктор Хохлов, потреба в житловій площі в Ямпільському районі є, але людей стримує вартість такого житла. Разом з тим Віктор Миколайович зазначив, що на даний час є всі підстави розраховувати, що вартість квартир у цьому будинку буде значно нижчою від вказаної в оголошенні (раніше було оголошено, що вона складе 4 000 гривень за один квадратний метр). Окрім того, він висловив думку, що вартість, вказана у оголошенні – це вартість квартири „під ключ”. З цього виходить, якщо взяти виконання певного обсягу робіт на себе, вартість квартири також зменшиться.

Щоб прочитати повну версію статті – перейдіть за посиланням http://www.yampil.info/archives/7476.html та введіть код доступу, що був опублікований в №6 районної газети «Голос часу» від 8 лютого 2014 року.

3 thoughts on “Чи є перспективи добудови ямпільської п’ятиповерхівки?

  1. это уже рухлядь .Дом 1993 г постройки . Максимальная морозостойкость для силикатного кирпича 50 циклов ( замерзание при тем. -15 С оттаивание при +15 С) да еще надо принять во внимание водоносыщенность кладки (видно на фото ) ну не как не соответствует цена кв.

  2. “Пацієнт скорєє мьортв чем жів”. Є більше перспектива розібрання “орлами Ждана” ніж якоїсь там ефемерної добудови.

Comments are closed.