🔴 📺 Російський удар по центру Дружби. Що розповідають мешканці міста

14 лютого близько тринадцятої години російські військові обстріляли центральну частину міста Дружба. Один зі снарядів влучив у приміщення супермаркету, де у цей час були люди, – розповідає жителька міста Олеся.

«Коли пролунав вибух, то стіну аж трухнуло. В аптеці в цей час були ми втрьох – працівники та один покупець, якого я обслуговувала. В супермаркеті також було небагато людей. Ми всі спустились до підвалу, а після завершення обстрілу вийшли і побачили всі руйнування»   

В результаті обстрілу постраждав автомобіль, який належить працівнику закладу Любомиру. Чоловік розповідає, що транспортний засіб буде важко відновити.

«Вранці приїхав на роботу, а назад піду пішки. Обстріл був дуже потужний, якщо перший вибух був одиночним, то вже за хвилину пролунала ціла серія вибухів. Що стосується автомобіля, то він сильно побитий, двигун візуально цілий, але я не знаю, чи він працездатний».

Легке поранення отримав пенсіонер, який перебував у кіоску навпроти, – розповідає Тетяна. За словами жінки, уламок влучив йому в ногу.

«У магазин зайшов чоловік і відразу пролунали вибухи. Він впав на підлогу, а я сховалась у комірці. Потім я побачила, що він отримав поранення в ногу. Я йому надала першу допомогу, заклеїли рану пластиром і він пішов»

Ще один снаряд впав за кілька десятків метрів від житлових будинків. Людмила розповідає, що в її оселі вилетіли вікна.

«У мене повипадали всі вікна і піднявся шифер, щось страшне наробилося. Я тільки туди прийшла, спіймала шоковий стан і зараз йду в міську раду за плівкою».

Від обстрілу постраждав і будинок Віктора. Чоловік говорить, що його сусіди залишились живі, натомість загинув сусідський собака.

«Всі сусіди живі, щоправда собаку вбило в сусідки, а люди всі живі. Що стосується руйнувань, то на веранді посипались вікна, роботи дуже багато».

error: Content is protected !!