Можливість надання адвокатських послуг належить виключно кваліфікованому адвокату. Не секрет що часом єдина людина яка може нам допомогти – це адвокат, Київ, як столиця України, має широкий спектр експертів у різних галузях права, включаючи нотаріусів, прокурорів, суддів, слідчих, і звичайно адвокатів. Кожен із цих професіоналів діє в межах своїх прав та обов’язків, встановлених законодавством України. Розглянемо відмінні характеристики адвоката, його послуг та специфіку роботи.

Процес отримання адвокатських послуг та їх вартість


Не кожен фахівець у галузі права може називати себе адвокатом. Адвокат – поняття, що охоплює велику кількість таких фахівців. Маючи юридичну освіту адвокат додатково проходить спеціалізоване навчання, щоб отримати свій статус. Міжнародний досвід підтверджує важливість використання адвокатських послуг захисту своїх інтересів у суді.

Процес консультацій з адвокатом аналогічний до слідчої роботи, а вартість послуг залежить від рівня досвіду та спеціалізації юриста. Законодавчо врегульовано, що адвокат має право допитувати свідків та записувати їх свідчення.


Тільки послуги адвоката можуть забезпечити, що факти, що суперечать інтересам клієнта, не будуть включені до справи. Це з тим, що адвокат за визначенням захищає інтереси свого клієнта.

У Києві, де юридичні консультації є численними, повна конфіденційність інформації не завжди гарантується. Проте, адвокатська таємниця є ключовим принципом роботи адвоката. Усіх членів його команди захищено від допитів з боку правоохоронних органів щодо їхніх клієнтів.

Тільки в Україні адвокат може отримувати докази та висновки від експертів різних областей. Він сам визначає методи дослідження, необхідні підтвердження правоти клієнта.

З вищевказаних чинників, можна дійти невтішного висновку, робота адвоката нагадує розслідування, проведене у сфері захисту клієнта. Важливо знайти фахівця, який має не лише знання закону, а й уміння ефективно спілкуватися з учасниками процесу, встояти перед психологічним тиском і бути уважним до деталей справи.

Види доступних адвокатських послуг


Після успішного проходження остаточного іспиту адвокати готові запропонувати свої послуги у будь-якій галузі права. Проте, залежно від переваг кожного з них, вони нерідко обирають певну сферу спеціалізації, де досягають найбільших успіхів.

Якщо ви вже маєте чітке розуміння специфіки вашої справи, вам можуть бути корисні послуги адвоката вузької спеціалізації, який має значний досвід і знання в даній галузі.

До категорії послуг адвоката входять:

Цивільні справи: послуги з врегулювання відносин, прав та обов’язків між фізичними та юридичними особами щодо майна.
Врегулювання спорів з арбітражним судом та його учасниками.
Допомога у вирішенні кримінальних питань:
Адвокат-юрист здатний запропонувати експертну допомогу у вирішенні складних кримінальних справ.
Земельні суперечки:
Вирішення питань, пов’язаних із Земельним кодексом, правами власності та розпорядження.
Фінансові питання:
Вирішення проблем у системі оподаткування, фінансові питання, питання бухгалтерії та управління юридичними особами.
Кожен із цих видів юридичної допомоги вимагає глибоких знань та досвіду у відповідній галузі права. Знайти адвоката, який найкраще підійде для вашого конкретного випадку, може бути непросто, але важливо розуміти, що саме ця кваліфікована допомога зможе забезпечити захист ваших інтересів найбільш ефективно.

error: Content is protected !!