Xvx_qQZ3ILqPO5uE24D_iHKO-zHDjvNWIb6_81yhWtW0iU1r7HMmaqgpMQnxQUNrHS2_n6kyF5L3qWgG3f6-ugsvu_oZENou_Lj6yU16ox6YAPEBuuXdquDQ-geBA2fU6bP-Mw84uRCaXzvJd9QUJx8

Освітлення в саду являє собою істотний компонент, що впливає на візуальне сприйняття і безпеку території, незалежно від її форми і стилю. Значимість цього моменту особливо проявляється в момент першої прогулянки темрявою, тримаючи в руках ліхтарик. Професійно зроблене освітлення забезпечує легкість орієнтування і безпечне переміщення навіть в умовах нічної темряви. Для створення неповторної атмосфери рекомендується використовувати підсвічування для садових доріжок, квіткових грядок, зовнішніх ліхтарів і світильників, встановлених поблизу зон відпочинку.

Моделі вуличних світильників

Існують два основні напрямки застосування вуличного освітлення в галузі ландшафтного дизайну:

  • функціонально спрямоване освітлення;
  • декоративне освітлення.

Функціональне освітлення сприяє ефективнішій навігації в просторі та виділяє важливі елементи, призначені для використання в темний час доби. Для забезпечення безпеки руху рекомендується налаштувати підсвічування на ґанку, уздовж під’їзду до гаража (якщо є) і вздовж прилеглих садових стежок

При розробці оптимальної системи освітлення рекомендується врахувати такі моменти:

  1. Обирайте вуличні світильники (https://evrosvet.com.ua/ua/catalog/ulichnoe-osveshchenie-led/vid-svetilnika/ulichnye-led-svetilniki/) з підвищеною довговічністю, забезпечуючи при цьому зручність обслуговування і стійкість до впливу погодних умов протягом усього року.
  2. Досягніть гармонії в освітленні, розмістивши найяскравіші ліхтарі в зонах відпочинку і на патіо, в той час як стежки будуть підсвічені більш м’якими світловими потоками з низькою яскравістю.
  3. Виділіть фасад будівлі освітленням, оскільки психологічно людині легше переміщатися з темних областей в освітлені.
  4. Використовуючи різноманітні світильники, можна формувати унікальні зони на території, візуально розширюючи простір і досягаючи захопливих ефектів. Холодне освітлення додасть об’єкту враження віддаленості від спостерігача, в той час як тепле світло, навпаки, створить відчуття близькості.
  5. Для створення комфортних зон відпочинку рекомендується обирати розсіяне тепле світло, створюючи приємну атмосферу для проведення часу з сім’єю і друзями.

Для забезпечення підсвічування на відкритому повітрі застосовуються світлодіоди, стандартні лампи або джерела світла з енергозбереженням, а дизайн світильників може варіюватися з використанням різних варіантів кріплень. Під час проектування системи освітлення часто залучають торшери, щоб досягти оптимальної функціональності. LED освітлення купити в evrosvet.com.ua (https://evrosvet.com.ua/ua/) можна по доступній ціні.

error: Content is protected !!