Негайно розпочати набір води в став Червоний кут на околиці Ямполя, передати гідроспоруду ставу на баланс селищної ради, здійснити ремонт під’їзної дороги та змонтувати п’ять точок освітлення в рамках соціальної угоди – такі вимоги були висунуті орендатору ставу рішенням комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій Ямпільської районної державної адміністрації. 

Приводом для проведення засідання районної комісії ТБНС став лист мешканця Ямполя, який висловлював занепокоєння через спуск води та вилов риби на ставі Червоний кут. Зокрема, ямпільчанина турбувало те, що вода не встигне набратися до початку сезону.

Присутній на засіданні представник орендатора (ПП Костюченка О.В.) запевнив, що набір води в став вже здійснюється і орендатор готовий виконати всі законні вимоги районної влади. Також, було зазначено, що роботи на ставку Червоний кут неодноразово перевірялись співробітниками районної прокуратури, порушень законодавства виявлено не було.  

4 thoughts on “Ситуація навколо Червоного куту нормалізується

  1. Ну, дебилизм! Вода уходит через абы как заделаный сток! Ставок копил, растил ямпольчанам карася десятки лет, продажный голова сильрады “сдал” на убой за копейки живописнейший уголок отдыха для рыбаков. И теперь – порядок? такой же, как и вовсей стране…

    1. Мартын Вы не правы голова поссовета отношения к аренде и спуску ставка не имеет,
      договор подписан администрацией

      1. Гость Вы правы, глава поссовета и её заместитель ни к чему в Ямполе отношения не имеют. За что только зарплату получают?!!!

  2. у ви договор-оренди подписан Палагиним І.М. с него и спрос

Comments are closed.

error: Content is protected !!