Напередодні ввечері в Ямполі були помітні великі черги біля банкоматів, ямпільчани спішили зняти кошти через інформацію про «введення лімітів на видачу готівки» та «замороження рахунків».

Проте в провідні банківські установи цю інформацію спростували. Банкомати Приватбанку видають готівку без обмежень і працюють у звичайному режимі. Про це повідомила прес – служба фінансової установи. Причин для паніки немає, банкоматна мережа поповнюється готівкою в повному обсязі, зазначили представники банку. 

Перебої в роботі банкоматів 20 лютого виникли у багатьох містах. Багато хто з них не видавали гроші , також не працювала електронна платіжна система Приват24. У прес-службі фінустанови відзначили , що рахунки користувачів не заморожували . Банкомати не видавали гроші через технічний збій, викликаного великим напливом користувачів. 

У деяких регіонах вже все працює , в інших найближчим часом запрацює. З усіх 850 банкоматів фінустанови в Україні поки що не працює близько 10 %, але їх постійно поповнюють .

2 thoughts on “Черги у ямпільських банкоматів спричинені ажіотажем

  1. пока не нормализуется ситуация в Украине , мы будем нищать

  2. Читаю интернет-газету, газету “Голос часу” и создаутся такое впечатление, что живу где-то в Швейцарии, все хорошо, все спокойно, нет войны, нет жертв. Районная и поселковая власть, как страусы породистые, засунули головы в землю, никакой реакции на происходящее в стране, а наша независимая преса пишет о волках и конкурсах …

Comments are closed.