Складська техніка — це вигідна інвестиція в роботу підприємства. З нею можна зменшити відсоток ручної праці, збільшити та оптимізувати товарообіг, перевозити різні за габаритами та вагою товари. Однак для використання всередині приміщення обладнання має бути екологічним. Саме такими є електронавантажувачі. Вони мають високий попит серед власників бізнесу, які прагнуть отримати надійну та продуктивну техніку. Тож у цій статті ми розглянемо основні переваги електричного навантажувача, які роблять його привабливим придбанням для складу.

65f7f9546069f.webp

Конструкційні особливості електронавантажувачів

Електричні навантажувачі використовуються для різних завдань із товарами, через що на ринку є моделі із різними конструктивними характеристиками. Однією з них є габарити кабіни. Вона може бути стандартного розміру або звуженою, що дає змогу експлуатувати обладнання у вузьких коридорах між стелажами.

Також характеристики електронавантажувача залежать від кількості коліс. Їх може бути 3 або 4. Трьохопорна техніка має одне здвоєне колесо ззаду та 2 спереду. Вона здатна підіймати вантажі вагою до 2 т та використовується лише за умови рівної робочої поверхні. Також її перевагою є невеликий радіус розвороту.

Для транспортування вантажів вагою до 5 т варто обрати чотирьохопорні електричні навантажувачі. Завдяки 4 колесам техніка стійкіша та може використовуватися на різних поверхнях.

Головні причини обрати електричний навантажувач для складу

Електронавантажувач — це оптимальний варіант для роботи всередині складського приміщення. Основними його перевагами є:

  • Екологічність. Обладнання не викидає шкідливі речовини в повітря. Тому співробітники можуть безпечно працювати поруч із ним.
  • Безшумність. Рівень шуму електронавантажувача значно нижчий, ніж у дизельних та інших видів складської техніки, що також підвищує комфорт оператора.
  • Універсальність. Екологічність навантажувача дає змогу використовувати його в більшій кількості сфер, наприклад, харчовій та медичній.
  • Економічність. Експлуатаційні витрати на цей вид складської техніки нижчі, адже електроенергія дешевша за бензин, дизель та газ.

Загалом електронавантажувач здатен впоратися із завданнями різного масштабу. Це довговічна та надійна техніка, яка стане ефективним доповненням до підприємства. А щоб обрати найбільш відповідне йому обладнання, звертайтесь в Sklad Truck. У каталозі компанії представлені нові та б/в електричні навантажувачі від провідних світових виробників. Кожна модель проходить повне ТО та доставляється прямо на об’єкт. 

error: Content is protected !!